Napój energetyczny N’GINE w nowej odsłonie

N-gine

Emocje związane z kolejnym sezonem Formuły 1 sięgają zenitu, do jego rozpoczęcia pozostało zaledwie kilka dni. Dla wszystkich pasjonatów sportów motorowych firma FoodCare przygotowała niespodziankę, wprowadzając na rynek zupełnie nową odsłonę napoju energetycznego N’GINE. Charakterystyczny niebieski kolor, odmienione, bardziej wyraziste logo oraz unikalna „wyścigowa” szachownica – to elementy tworzące pełen sportowego charakteru N’GINE!

Marka N’GINE wraz z początkiem nowego sezonu Formuły 1 wkracza na sklepowe półki pełna sportowej energii i rajdowego charakteru. Nowa odsłona N’GINE to połączenie charakterystycznego niebieskiego koloru puszki – symbolizującego orzeźwienie i energetyczną moc, odmienionego, bardziej wyrazistego logo oraz „wyścigowej” szachownicy, która podkreśla walkę do ostatnich metrów w codziennym wyścigu do mety.

Marka N’GINE od momentu pojawienia się na rynku napojów energetycznych w 2010 r., zyskała szerokie grono sympatyków, szczególnie wśród miłośników sportów wyścigowych. Jako brand osadzony w pełnym niewyobrażalnych prędkości, męskim świecie motoryzacji, stanowi doskonałe źródło energii, a także wyzwala chęć pozytywnej i energetycznej rywalizacji na co dzień. Jestem przekonana, iż przygotowana z niezwykłą starannością nowa odsłona N’GINE spotka się z uznaniem kolejnych konsumentów.

– powiedziała Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu FoodCare.

Na nowe puszki N’GINE powróciło charakterystyczne logo „Kubica Team”, którym napój był sygnowany w czasie współpracy marki z gwiazdą Formuły 1, Robertem Kubicą w 2010 roku.

Nowa odsłona marki N’GINE jest synonimem emocji i życia na najwyższych obrotach, stanowi źródło energii dla osób kochających prędkość oraz wyścigi samochodowe. Napój energetyczny o sprawdzonej, unikalnej recepturze, dostępny jest na rynku w dwóch wariantach smakowych – Classic oraz Mojito w sugerowanej cenie detalicznej 1,99 PLN.

FoodCare

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.