Kawa Chi-Cafe – zdrowa alternatywa dla kawoszy

Chi Cafe classicCzy istnieje zdrowa kawa? Taka, która nie zakwasza organizmu, nie wypłukuje cennego magnezu, a nawet go dostarcza? Tak działa nowa seria kaw Dr. Jacob’s, która zawiera błonnik wspomagający trawienie oraz wyciąg polifenoli z granatu korzystanie wpływający na serce i układ krążenia. Nowe kawy Chi-Cafe spowolniają także procesy starzenia oraz mają lepsze właściwości pobudzające.

W Chinach „hara” (brzuch, centrum) uważana jest za źródło życiowej energii – Chi. Zgodnie z tym mottem komponowane są kawy z serii Chi-Cafe, które poza łagodnym, ale długotrwałym pobudzeniem, sprzyjają witalności, służą koncentracji, a także korzystnie wpływają na serce, układ nerwowy i kostny. Kawy Dr. Jacob’s nie tylko doskonale smakują i są łagodne dla żołądka, ale też w przeciwieństwie do zwykłej kawy, nie zakwaszają organizmu. Nie wypłukują wapnia i magnezu, przeciwnie są wręcz źródłem tych cennych pierwiastków. Tylko jedna filiżanka Chi-Cafe ma tyle minerałów zasadowych, co 100 g warzyw (wg wartości PRAL). Właśnie dlatego pomagają utrzymać naturalny balans kwasowo-zasadowy organizmu.

Naturalny błonnik z włókna akacji

Każda z kaw Chi-Cafe jest bogata w błonnik z włókna akacji. Ten składnik wpływa pozytywnie na jelita, pomaga w trawieniu i przeciwdziała zaparciom. Dodatkowo działa detoksykacyjnie, wspomaga rozmnażanie probiotycznych bakterii jelitowych oraz tworzy w żołądku i jelitach cienką powłokę ochronną zawierającą wartościowe minerały: magnez i wapń. Filiżanka Chi-Cafe zawiera 10% zalecanej dziennej dawki błonnika.

Znane smaki z dodatkiem guarany i polifenoli z granatu

Chi-Cafe produkowane są na bazie kaw rozpuszczalnych: arabica i robusta. Dodatek wyciągów, z cenionego w Azji, japońskiego grzybka reishi i żeńszenia nadają im szczególnego aromatu oraz sprzyjają witalności. Z kolei ekstrakt z guarany działa pobudzająco i ułatwia koncentrację. Kofeina z guarany wydziela się wolno i działa nawet przez kilka godzin. Polifenole z granatu korzystnie wpływają na serce i układ krążenia oraz hamują procesy starzenia. Ze względu na wyrafinowany smak, kawy Chi-Cafe można używać jako składnika wypieków (ciastka) lub polew kawowych i czekoladowych.

Chi-Cafe nie zakwaszają!

Korzystny wpływ kaw Chi-Cafe na gospodarkę mineralną organizmu można sprawdzić samemu, w bardzo prosty sposób. Wystarczy zbadać pH moczu po zwykłej kawie i po Chi-Cafe za pomocą papierków lakmusowych i przekonać się jaka jest różnica. Chi-Cafe nie zakwasza i nie wypłukuje magnezu, tak jak większość kaw.

Rodzaje kaw Chi-Cafe:

Chi-Cafe balans to kompozycja łagodnych kaw: arabica i robusta, magnezu, błonnika z włókien akacji oraz wyciągów z zielonych ziaren kawy, owoców granatu, guarany i żeńszenia. Dopełnieniem tej mieszanki są wyszukane przyprawy i kakao. Kawa ta nie zawiera laktozy i glutenu. Chi-Cafe balans jest bogata w magnez, który jest konieczny dla zdrowych kości, nerwów, dobrego samopoczucia, pracy serca, przemiany materii i redukcji zmęczenia. Zawiera także wapń oraz antyutleniacze.

Chi-Cafe proactive jest nieco silniejsza i ostrzejsza od pozostałych kaw Chi-Cafe. Dzięki temu działa bardziej pobudzająco. Zawdzięcza to szczególnej kompozycji przypraw do kawy oraz bogatemu w przeciwutleniacze ekstraktowi z owocu granatu. Nadają one Chi-Cafe proactive wyrafinowany, lekko orientalny smak. Przyczyniają się także do jej lepszego przyswajania. Jest szczególnie polecana dla osób potrzebujących dodatkowej i dłużej działającej dawki energii.

Chi-Cafe classic to wyrafinowany smak łączący przyjemność i zdrowie. Ta kawa budzi do życia, nie  obciąża żołądka, reguluje pracę jelit, nie narusza rezerw magnezu i nie zakwasza organizmu. Sprawi, że uzależnienie od kawy stanie się źródłem zdrowia!

Kawy Chi-Cafe są dostępne w cenie już od 39 zł.

Wyłącznym przedstawicielem Chi-Cafe w Polsce jest Dr. Jacob‘s Poland.

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.