Włoskie ciasta La Donatella – nowość w Farutexie!

Ciasto La Donatella - Tiramisu Savoiardi

fot. Farutex

Farutex rozszerzył portfolio mrożonych produktów słodkich o włoskie ciasta La Donatella. Do oferty dołączyły 4 wyjątkowe ciasta: Tiramisu z biszkoptami Savoiardi, Ciasto Beza, Ciasto kruche z owocami leśnymi oraz Ciasto z musem czekoladowym. 

Włoskie ciasta marki La Donatella to nowość w ofercie Farutexu. La Donatella to tradycyjne włoskie ciasta klasy Premium charakteryzujące się wyjątkowym smakiem oraz apetycznym wyglądem. Firma La Donatella skupia się na jakości oferowanych produktów, co sprawia, że jest zaufanym i solidnym producentem, który nie zapomina jednak o tradycyjnym włoskim smaku. Mrożone ciasta marki La Donatella przypadły do gustu klientom od Paryża, przez Nowy Jork, Rzym, Tokio, po Londyn i Petersburg. W ofercie Farutexu znajdują się 4 wyjątkowe ciasta: Tiramisu z biszkoptami Savoiardi, Ciasto Beza, Ciasto kruche z owocami leśnymi oraz Ciasto z musem czekoladowym. 

Więcej informacji oraz pełna oferta ciast dostępne są na stronie www.farutex.pl

***
Farutex jest ogólnopolskim dystrybutorem żywności dla sektora HoReCa. Firma istnieje na rynku od ponad 20 lat i posiada 16 oddziałów na terenie całego kraju. W ofercie firmy znajduje się ponad 6 tysięcy produktów mrożonych, chłodzonych, suchych oraz świeżych w tym m.in.: ryby i owoce morza, mięso, warzywa i owoce, produkty ziemniaczane, nabiał, napoje, lody i wyroby słodkie. Firma współpracuje między i innymi z takimi odbiorcami jak Hotele Qubus, Hotele Accor, lodziarnie Grycan, kawiarnie empik cafe, Multikino czy stacje paliw Statoil i BP. Jednym z wielu działań firmy mających na celu nieustanne podnoszenie kwalifikacji i wymianę doświadczeń zawodowych wśród Szefów Kuchni i kucharzy z całej Polski jest projekt szkoleniowo-doradczy pod nazwą „Akademia Kulinarna Farutexu”, który realizowany jest w studiach kulinarnych w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu.

Farutex

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.