Konkurs marki Akuku! – Graj w Składaki wygraj PS VITA i dwie paki!

AkukuZ myślą o małych miłośnikach żelków, marka Akuku! organizuje konkurs Graj w Składaki wygraj PS VITA i dwie paki. Aby wygrać nagrody należy grać w Składaki na stronie www.akuku.net. Konkurs rozpoczyna się 4 marca i potrwa do 14 kwietnia br.

Celem konkursu Graj w Składaki wygraj PS VITA i dwie paki! jest zbudowanie pozytywnych skojarzeń z nowym produktem marki Akuku!, żelkami Akuku! Składaki oraz zainteresowanie produktem grupy docelowej. Co tydzień do wygrania będzie konsola PS VITA oraz dziesięć limitowanych dwupaków żelków Akuku! Składaki. Aby rozpocząć zabawę w efekt składaków należy założyć konto na stronie konkursowej. Konkurs uzyska wsparcie w postaci degustacji w sieciach handlowych oraz reklam w serwisach skierowanych do dzieci, w tym portalach z grami.

Składaki to utrzymana w bajkowej konwencji gra, odwołująca się do elementu zaskoczenia. Gracz ratuje zwierzęta uwięzione w maszynie oraz zdobywa cenne punkty. Gra składa się z trzech poziomów. Każdy z nich podzielony jest na trzy misje, polegające na łączeniu dwóch przedmiotów, z których powstaje trzeci – zupełnie nowy i zaskakujący, np. świniolot.

Gra dostarcza dzieciom okazji do zabawy oraz nauki. Doskonali sprawność manualną, rozwija spostrzegawczość. Została stworzona z myślą o dzieciach w wieku 6-12 lat, ale plejada sympatycznych bohaterów i mnóstwo elementów zaskoczenia z pewnością przypadną do gustu także starszym graczom.

Nowe Akuku! Składaki poszerzają portfolio Jutrzenki Colian o żelki nienadziewane. Oferta firmy obejmuje obecnie sześć rodzajów nadziewanych żelków: Akuku! Serduszka, Akuku! Rozetki, Akuku! Pyszczki, Akuku! Owocki, Akuku! Cytruski, Akuku! Nadziane Misie oraz żelki z sokami owocowymi – Miśki marki Jutrzenka.

Jutrzenka Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.