Wielkanoc ze smakiem od Soplicy

Soplica na Wielkanoc

fot. CEDC

Na wielkanocnym stole nie może zabraknąć żurku z białą kiełbasą, jaj, drożdżowego ciasta, mazurka oraz…nalewki. Dlatego Soplica – marka szlachetnej wódki i ekspert od nalewek, przygotowała dla swoich konsumentów świąteczne upominki – zestawy Soplicy z tradycyjnymi nalewkami.

W wielkanocnej ofercie specjalnej, przy zakupie czystej wódki Soplicy, konsumenci otrzymają jedną z dwóch najlepiej znanych nalewek: Soplicę Wiśniową lub Soplicę Orzech Laskowy. Receptury tych alkoholi bazują na naturalnych składnikach, a ich wyjątkowy smak doskonale połączy się z wielkanocnymi potrawami i podkreśli ciepłą atmosferę Świąt spędzanych w gronie najbliższych.

Wódki smakowe cieszą się coraz większą popularnością, stanowiąc już 21,7% całego polskiego rynku wódki i notując wzrost rok do roku o 9%*. Zaś Soplica Wiśniowa i Soplica Orzech Laskowy, to jedne z najlepiej sprzedających się marek smakowych w portfolio CEDC.

Zestawy z nalewką Soplicy, dostępne w ramach specjalnej oferty wielkanocnej, z pewnością zainteresują osoby uważające się za odkrywców smaku. Tradycyjna nalewka tworzona z owoców z polskich lasów czy sadów, może być idealną propozycją słodkiego dodatku do świątecznych potraw.

– mówi Przemysław Jaczewski, Brand Manager marki Soplica.

Zestawy Soplicy z nalewkami dostępne będą w handlu tradycyjnym i nowoczesnym od 1 marca, w regularnej cenie Soplicy Szlachetnej Wódki 500 ml.

*CEDC za Nielsen – Panel Handlu Detalicznego, Polska, sprzedaż w litrach I-XII 2012, kategoria wódki.

CEDC

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.