Skórka Pomarańczy w czekoladzie marki Wawel

Skórka Pomarańczy w czekoladzie

fot. Wawel

Wybierz na prezent lub dla siebie. Częstuj z herbatą, czy kawą. Skórka Pomarańczy w czekoladzie to produkt, który z pewnością uświetni każde spotkanie w gronie znajomych, którzy od słodkiej przekąski wymagają czegoś więcej…

Zmienia się świadomość żywieniowa Polaków. Jesteśmy coraz bardziej wymagającymi konsumentami, o czym świadczy rosnąca popularność blogów i programów kulinarnych. Od produktów wymagamy atrakcyjnego opakowania, najwyższej jakości składników, sprawdzonej receptury oraz finezyjnego charakteru i niestandardowej formy. Te wszystkie cechy ma bez wątpienia nowy produkt Wawelu – Skórka Pomarańczy w czekoladzie.

Małe odwiedziny i spontanicznie organizowane spotkania, to charakterystyka współczesnego życia towarzyskiego. Dlaczego? Bo my, Polacy, mamy silną potrzebę spędzania czasu wolnego właśnie w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Według jednego z ostatnich sondaży Millward Brown MSG/KRC, 34% z nas chce w czasie wolnym przebywać z rodziną i przyjaciółmi. 1/3 rodaków ceni czas spędzany z najbliższymi. Te osoby przeważają dwukrotnie nad tymi, którzy podkreślają, że chcieliby mieć więcej czasu tylko dla siebie. Spotykamy się najczęściej przy tradycyjnej herbacie czy kawie. Lubimy też wspólne gotowanie i przygotowywanie wypieków. Coraz więcej czytamy o kulinariach, szukamy coraz to nowszych zaskakujących inspiracji.

To istna ewolucja z biernego konsumenta, w czynnego poszukiwacza nowych kulinarnych wrażeń, który bierze sprawy w swoje ręce i sam kupuje, sam przyrządza i sam wybiera. Na podstawie tych obserwacji powstał nowy produkt w portfolio firmy Wawel. Skórka Pomarańczy w czekoladzie to produkt dla tych, który poszukują ciekawego smaku. Nowy produkt to prosta kompozycja bazująca na dwóch wyjątkowych doznaniach smakowych: kwaśnym i słodkim. Dzięki idealnym proporcjom i wykorzystaniu składników najwyższej jakości, producentowi czekolady udało się wydobyć wszystko to, co najlepsze. Wyraziste pomarańczowe wnętrze świetnie komponuje się z charakterystycznym smakiem czekolady deserowej z Wawelu. Całość podana w formie pałeczek sprawdza się też jako dodatek do ciast i deserów.

Skórka Pomarańczy w czekoladzie – powstała z myślą o tych którzy, lubią się dzielić tym co najlepsze.

Wawel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.