Przejęty przez FoodCare napój energetyczny BLOW już w sprzedaży!

BlowBLOW – pierwszy w Polsce napój energetyczny skierowany do kobiet – jest już dostępny w sprzedaży. W ciągu zaledwie dwóch miesięcy od zakupu marki, firma FoodCare wprowadziła na rynek dobrze znany energetyk w nowej odsłonie. Do końca roku spółka, będąca obecnie największym producentem napojów energetycznych w Polsce, planuje trzykrotnie zwiększyć udziały marki w rynkowym torcie.

Kultowy poziomkowy smak, spójna strategia marketingowa, nowa identyfikacja wizualna i silne wsparcie punktów sprzedaży – tak koncern spożywczy z podkrakowskiego Zabierzowa zaplanował reaktywację marki BLOW. W nowej odsłonie BLOW stał się synonimem kobiecej subtelności, dobrego smaku, szyku i stylu glamour, zachowując jednak charakterystyczną czarno-różową stylistykę. Od początku lutego napój jest dostępny w sprzedaży – do każdej puszki w sugerowanej cenie detalicznej 1,99 zł dołączany jest gratis w postaci słomki.

Marka BLOW jest trzecim napojem energetycznym w naszym portfolio obok BLACK Energy Drink i N-GINE. Jesteśmy obecnie największym producentem energetyków w Polsce, co z jednej strony ogromnie nas motywuje, z drugiej zaś – bardzo zobowiązuje. Wierzymy, że starannie przygotowana nowa oprawa marki BLOW spotka się z uznaniem kolejnych konsumentek.

– mówi Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu FoodCare.

Blow

W recepturze poziomkowego BLOW zachowano dodatek antocyjanów, czyli naturalnych barwników uczestniczących w syntezie kolagenu, który odpowiada za stan i wygląd skóry, a także poprawia kondycję włosów i paznokci.

W I kwartale FoodCare stawia na zbudowanie szerokiej dystrybucji, ruszając ze sprzedażą równolegle w kanale tradycyjnym i nowoczesnym. Produkt będzie silnie eksponowany w punktach sprzedaży – od materiałów POS, które wyróżnią napój na półce, poprzez plakaty, aż po standy i ekspozycje paletowe.

Obecnie udziały BLOW sięgają 1,5 proc. FoodCare planuje jednak już w 2013 roku zwiększyć je do poziomu 5 proc.

FoodCare

1 koment.

  • 13 lut 2013 | URL komentarza | Odpowiedz

    Dobry ten Blow, ostatnio postanowiłem spróbować i się nie zawiodłem. Coś innego po prostu…

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.