Nowe smaki FRUGO żelek: moc kolorów na karnawał!

FRUGO Żelki ŻółteW laboratoriach FRUGO pomysł goni pomysł! Po ogromnym sukcesie czarnych, zielonych, czerwonych i pomarańczowych, na półki sklepowe trafiły nowe soczyście owocowe FRUGO żelki w kolorach żółtym i różowym. Kolejna odsłona FRUGO żelek to gorący temperament południowych owoców, który porwie każdego do szalonej karnawałowej zabawy.

FRUGO żelki w czterech energetycznych kolorach: czarnym, zielonym, czerwonym i pomarańczowym zadebiutowały pod koniec lata ubiegłego roku i od razu podbiły serca FRUGO fanów.

W samym środku karnawału paleta barw FRUGO została wzbogacona o nowe egzotyczne smaki: żółty i różowy. Żółte FRUGO żelki skrywają w sobie odjazdowy, pozytywnie zakręcony mix FRUGO Żelki Różowetropikalnych owoców. W małych żelkach-butelkach zamknięto unikalne połączenie zabawnego mango, rozwydrzonej Papai i szalejącego ananasa. Z kolei różowe FRUGO żelki to wystrzałowa mieszanka soczystego grejpfruta i winogron, wzbogacona tajemniczą energią Grosse Lucuma, która z pewnością zachwyci wszystkich miłośników dobrej zabawy. Tropikalny rodowód każdego ze smaków zamkniętych w FRUGO żelkach sprawi, że wielu amatorów karnawałowych szaleństw połączy swe siły w gorącym tańcu.

Z myślą o naszych FRUGO fanach przygotowaliśmy kolejne produkty, które wprawią wszystkich w karnawałowy nastrój tej zimy! Żółty i różowy to kolory zabawy, szaleństwa i dobrego humoru, to również barwy symbolizujące zmysłowość i tajemniczość. Właśnie takie są nowe smaki FRUGO żelek: zawsze w naturalnie dobrym nastroju, z nutką zagadkowych tropikalnych owoców.

– powiedziała Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu w firmie FoodCare.

Nowe FRUGO żelki dostępne są w pełnych kolorach, opakowania 100 g w sugerowanej cenie 2,99 zł.

FoodCare

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.