Wedel wprowadza na rynek dwie nowe czekolady mleczne

Nowy rok, to kolejne nowe produkty! Tak firma Wawel SA wita 2013 rok, który według chińskiego kalendarza upłynie pod znakiem fuzji smaków. Krakowski producent słodyczy wprowadza na rynek dwie nowe czekolady mleczne 100g: z ciasteczkami Petit Beurre oraz z chrupiącymi kuleczkami i miodem.

Czekolada Mleczna z chrupkami - Wawel

 

Nowe czekolady mleczne 100g to kolejny ciekawy smak przygotowany z myślą o wszystkich zainteresowanych standardowym formatem i niestandardowym smakiem. W klasycznej mlecznej czekoladzie znalazły się dwa rodzaje finezyjnych i chrupiących dodatków.

Pierwsza z nowych czekolad, to chrupiące kawałki ciasteczek Petit Beurre, które zostały zatopione w mlecznej czekoladzie.  Kiedyś te herbatniki były podawane z herbatą lub mlekiem, a dziś znane są, jako szybka przekąska do „pochrupania” w szkole i pracy.

Czekolada Mleczna z ciasteczkami - Wawel

 

Drugą z nowości w segmencie czekolad mlecznych są te wypełnione chrupiącymi kuleczkami. Podwójna porcja smaku, słodyczy i fantazji: miód i czekolada. Specjaliści z  czekoladowej fabryki Wawelu umiejętnie zestawili proporcje składników tak, by żaden z nich nie zdominował całości. Delikatna czekolada otulająca chrupiące kuleczki miodowe z pewnością zainteresuje poszukiwaczy smakowych wrażeń.

To odpowiedź na oczekiwania konsumentów, którzy cenią tradycyjny smak delikatnej, mlecznej czekolady, a jednocześnie oczekują od producentów ciekawych nowości w postaci niebanalnych dodatków. Wawel SA regularnie poszerza swoją ofertę. Nowe czekolady mleczne wpisują się w nurt fantazyjnych połączeń smakowych, które w ostatnim czasie stały się mocną stroną firmy.

– mówi dyrektor marketingu Anna Rieger.

Wawel to nie tylko sama produkcja czekolady, ale przede wszystkim kilkudziesięcioletnie receptury, które poddawane są niewielkim zmianom. W ten sposób krakowski producent słodyczy umiejętnie łączy tradycję z nowoczesnością. To właśnie ten ponadczasowy smak uzyskany ze składników najwyższej jakości sprawia, że konsumenci ufają firmie i tak chętnie sięgają po nowe produkty.

Wawel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.