Grey Goose w czołówce najpopularniejszych wódek świata

Grey Goose

fot. Grey Goose

Francuska wódka Grey Goose zajęła drugie miejsce w rankingu najbardziej popularnych wódek świata przeprowadzonym dla magazynu “Drinks International”. Ankietę wśród 100 czołowych barów świata zrealizowała firma Leslie Henry Marketing & Research.

Grey Goose podąża za trendami

Badanie miało za zadanie wykazać jakie obecnie panują trendy wśród barowych i klubowych konsumentów na całym świecie. W ankiecie wzięli udział barmani z największych miast – od  Melbourne, przez Budapeszt i Edynburg, po Singapur. Pytano ich m.in. o to, jakie wódki są najczęściej zamawiane oraz o to, które z nich są postrzegane przez konsumentów jako trendy. Drugie miejsce w tym zestawieniu zajęła doskonała, francuska wódka Grey Goose, która określana jest mianem Najlepiej Smakującej Wódki na Świecie. Branżowy magazyn „Drinks International” już od ponad 40 lat dostarcza czytelnikom najświeższych informacji na temat światowych marek alkoholowych, prezentuje wyniki różnorodnych raportów, analiz i zestawień. Jest jednym z najbardziej szanowanych globalnych czasopism poświęconych tej tematyce.

Dlaczego Grey Goose jest Najlepiej Smakującą Wódką na Świecie?

Grey Goose, luksusowa i ceniona na całym świecie wódka, tworzona jest w jednym celu – by być najlepiej smakującą wódką na świecie. Pochodzi z malowniczego rejonu Cognac, we Francji, słynącego z najlepszych ekspertów zajmujących się destylacją alkoholi. Grey Goose czerpie to co najlepsze z bogatej historii regionu, który znany jest z produkcji najwyższej klasy luksusowego jedzenia, win i innych alkoholi. W tradycji regionu Cognac to mistrz produkcji – mâitre de chai nadzoruje proces jej powstawania i zapewnia najwyższą jakość każdego etapu produkcji i finalnego produktu. Do produkcji Grey Goose wykorzystuje się wyłącznie najlepszą francuską pszenicę, tę samą której używa się do produkcji pysznych regionalnych wypieków, a pięciostopniowy proces destylacji zapewnia wyjątkowy i niepowtarzalny smak trunku. Następnie czysta woda mineralna, przefiltrowana przez tamtejsze wapienie, jest mieszana z destylatem.

W momencie kiedy alkohol osiągnie swój optymalny smak, mistrz produkcji – mâitre de chai jest usatysfakcjonowany. Grey Goose to wytworny alkohol o gładkim i subtelnym zapachu, który dostarcza niezapomnianych wrażeń podczas degustacji.

Grey Goose

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.