Mistrzowskie smaki od Graal

Graal mistrzowskie

fot. Graal

Firma Graal prezentuje nową, limitowaną serię „Mistrzowskie smaki”. Obejmuje ona jedne z najpopularniejszych i najbardziej lubianych konserw rybnych w Polsce: Szprot w sosie pomidorowym 170 g; Sałatka pikantna z makrelą 300g; Paprykarz szczeciński z łososiem 130 g.

Aby poczuć atmosferę mistrzostw firma Graal stworzyła linię produktów dedykowaną wszystkim fanom piłkarskich rozgrywek, którzy w trakcie trwania meczy będą mogli zjeść smacznie i pożywnie. Przy tak wielkich emocjach jakie zapewniają nam „niezliczone bramki” z pewnością każdy będzie miał ochotę na szybką przekąskę rybną. „Mistrzowskie smaki” jak wszystkie produkty Graal posiadają wieczko z otwieraczem, dzięki któremu produkty będę mogły być spożyte szybko i bez zbędnych przygotowań.

Dodatkowo na opakowaniu Szprota w sosie pomidorowym oraz Sałatki pikantnej z makrelą została zawarta informacja odnośnie GDA – informująca o indywidualnym zapotrzebowaniu na poszczególne składniki odżywcze.

Wszystkie produkty marki Graal produkowane są z najwyższej klasy surowców, dzięki czemu charakteryzują się wysoką jakością oraz niepowtarzalnym smakiem.

Graal mistrzowskie

fot. Graal

Należy pamiętać, że wszystkie ryby bogate są w kwasy Omega 3 oraz zawierają wiele wartości odżywczych niezbędnych dla naszego organizmu i powinny być stałym elementem naszej diety.

Graal

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.