Ketchup Pikantny Bio marki Primaeco – ekologicznie i ze smakiem

Ketchup pikantny - Primaeco

fot. Primaeco

Wszystkim koneserom zdecydowanych aromatów, którzy cenią jednocześnie nie tylko zdrowe potrawy, ale także ekologiczne dodatki, marka Primaeco proponuje Ketchup Pikantny Bio.

Jest on przygotowany z najlepszej klasy pomidorów, hodowanych w naturalnych warunkach, bez użycia sztucznych nawozów, oprysków czy też środków przyspieszających wzrost. Dodatkowo Certyfikaty EKO 2012/2013 dają pewność, że warzywa, składające się na Ketchup Pikantny Bio nie zostały poddawane modyfikacjom genetycznym, lecz są bogate w cenne składniki mineralne, witaminy i łatwo przyswajalne węglowodany.

Rolnictwo ekologiczne pozwala zachować nie tylko istotne składniki odżywcze, ale także pełny, naturalny smak prawdziwych pomidorów, doprawionych ostrą papryczką, nadającą ketchupowi pikantny, wyrazisty smak. Warto nadmienić, że w Ketchupie BIO zwykły ocet zastąpiony został w  połowie octem jabłkowym, który przyczynia się do oczyszczania organizmu oraz posiada właściwości przyspieszające metabolizm.

Ketchup Pikantny Bio to doskonale skomponowana mieszanka najlepszych warzyw, ziół i przypraw, która dopełni smak nie tylko przekąsek, takich jak frytki, kanapki czy zapiekanki, ale okaże się niezastąpiony także podczas rodzinnych posiłków np. w stylu włoskim. Żadna pizza nie obejdzie się bez jego aksamitnej konsystencji i zdecydowanego, ognistego smaku.

320 – gramowy słoiczek wydajnego ketchupu Primaeco zmieni w przepyszną potrawę każde danie.

Informacja dla alergików – ketchup zawiera gorczycę oraz może zawierać śladowe ilości selera.

Primavika

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Ketchup, Ketchup Primaeco, Primaeco, Primavika
Pasztet warzywny z cieciorką - Primavika
Pasztet warzywny z cieciorką Primavika

W okresie zimowym oraz wczesnowiosennym nasz organizm potrzebuje pełnowartościowych pokarmów bardziej niż kiedykolwiek. Aby bronić się przed infekcjami i przeziębieniami,...

Zamknij