Wedel wspiera XXI Finał WOŚP

Wedel

fot. Wedel

Już 13 stycznia 2013 r. odbędzie się XXI edycja Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, marka Wedel włącza się w to wyjątkowe wydarzenie, przekazując na aukcję niezwykłe zaproszenie do Fabryki Czekolady oraz pyszne Torciki Wedlowskie.

Marka Wedel po raz kolejny zdecydowała się wesprzeć orkiestrę Jerzego Owsiaka, przekazując na rzecz WOŚP niezwykłe podarunki. W ramach internetowej aukcji, do zdobycia będzie m.in. unikatowe, złote zaproszenie do Fabryki Czekolady Wedel dla pięciu osób. Zwiedzanie „Fabryki przyjemności” połączone będzie z warsztatami czekoladowymi pod okiem Maestro Czekolady – Janusza Profusa, który oprowadzi po Fabryce szczęśliwych posiadaczy złotego biletu i zaprosi ich do wspólnego tworzenia czekoladowych arcydzieł. Do wylicytowania na aukcji będą także wyjątkowe Torciki Wedlowskie w kształcie logo WOŚP. Dochód z wylicytowanych przedmiotów przeznaczony będzie na wyposażenie szpitali dziecięcych oraz opiekę medyczną seniorów.

Cieszę się, że marka Wedel po raz kolejny gra razem z WOŚP. Mam nadzieję, że cena złotego biletu i Torcików Wedlowskich w tym roku będzie rekordowa!

– mówi Jerzy Owsiak z WOŚP.

Wedel od ponad 160-lat towarzyszy Polakom przy wielu okazjach na co dzień i od święta. Dlatego też nie mogło nas zabraknąć przy tak ważnej inicjatywie, jaką jest WOŚP.

– mówi Magdalena Kołodziejska, Kierownik Komunikacji LOTTE Wedel.

Zachęcamy do licytowania niezwykłych podarunków od marki Wedel oraz przyłączenia się do wspólnego niesienia pomocy innym!

Wedel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.