Pasztet warzywny z cieciorką Primavika

Pasztet warzywny z cieciorką - Primavika

fot. Primavika

W okresie zimowym oraz wczesnowiosennym nasz organizm potrzebuje pełnowartościowych pokarmów bardziej niż kiedykolwiek. Aby bronić się przed infekcjami i przeziębieniami, odpowiednia ilość witamin i soli mineralnych jest nam niezbędna. Na chłodne dni marka Primavika proponuje pasztety z nasion roślin strączkowych, np. delikatny w smaku Pasztet warzywny z cieciorką.

Cieciorka jest niezrównanym źródłem białka i witamin z gr. B, wit. E, a przede wszystkim potasu, cynku, wapnia i magnezu. Prawie nie zawiera tłuszczów, a jej wartość energetyczna pochodzi z węglowodanów.  Skład aminokwasowy zawartego w niej białka przypomina strukturą białko zwierzęce, dlatego jest warzywem szczególnie istotnym w diecie wegetariańskiej.

Głównym walorem Pasztetu warzywnego z cieciorką marki Primavika, poza urozmaiceniem codziennego menu i nieocenionymi doznaniami smakowymi, jest wysoki – bo ponad 50% –  udział warzyw takich jak np. marchew, cebula, pietruszka, seler lub por,  które zapewniają sporą porcję wspomnianych powyżej wartości odżywczych. Cieciorkowo – warzywny pasztet Primavika jest pysznym i oryginalnym dodatkiem kanapkowym, który w duecie ze świeżym chlebem świetnie skomponuje się  z ogórkiem, papryką, pomidorem lub kiełkami.

Pasztet warzywny z cieciorką Primavika można znaleźć w poręcznych, niewielkich szklanych słoiczkach o pojemności 170g, które dzięki tradycyjnej zakrętce idealnie nadają się do przechowywania żywności.

Opakowanie: 170 g
Cena: ok. 5,30 zł

Primavika

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.