Nowy zapach dla kobiet – TIGER Emotion

Tiger Emotion - woda toaletowa

fot. BioDermic Polska

Nowa woda toaletowa i antyperspirant TIGER Emotion pomogą Ci wykreować wizerunek kobiety, którą zawsze chciałaś być. Wciel się w rolę zmysłowego kociaka i owiń sobie świat wokół palca z nowym zapachem od Dariusza „Tigera” Michalczewskiego!

Kobiety to wpływowe istoty. Mężczyźni mogą mówić, co chcą, ale tak naprawdę to „słaba” płeć pociąga za sznurki. Niejeden sławny władca, choć miał ambicję, by rządzić światem, w rzeczywistości był tylko narzędziem w rękach silnej kobiety.

Pięściarski czempion Dariusz „Tiger” Michalczewski, który spotkał w ringu wielu twardzieli, przyznaje, że kobiecy urok to obezwładniająca siła, przy której blednie najcelniejszy nawet lewy sierpowy.

Silne i przebojowe kobiety są skazane na sukces. Nie można się im oprzeć. Wie o tym każdy facet. Osobowość silnej kobiety to wybuchowa mieszanka wdzięku i zmysłowości. Udają niewinne i bezbronne, a w rzeczywistości doskonale wiedzą, czego chcą i potrafią po to sięgnąć. To dla nich, wraz z ekspertami z firmy BioDermic, stworzyłem zapach TIGER Emotion.

– mówi Dariusz „Tiger” Michalczewski.

Tiger Emotion - Antyperspirant

fot. BioDermic Polska

TIGER Emotion to zmysłowy, wyrafinowany i pełen zniewalającej słodyczy zapach dla kobiet, które wiedzą jak zdobyć wszystko, czego pragną. Wodę toaletową warto uzupełnić antyrperspirantem z tej samej linii zapachowej, który gwarantuje pełną kontrolę nawet w najbardziej stresujących sytuacjach.

Nowe kosmetyki marki TIGER dostępne są w znanych sieciach drogeryjnych oraz stoiskach kosmetycznych w największych supermarketach na teranie całego kraju, a także w sprzedaży online na stronie www.biodermic.istore.pl. Od grudnia 2012 roku wody toaletowe i antyperspiranty TIGERmożna nabyć w Drogeriach NATURA oraz w drogeriach sieci Hebe.

Wciel się w rolę zmysłowego kociaka i postaw na swoim. Wybierz zapach TIGER Emotion!

Dariusz „Tiger” Michalczewski : jeden z najbardziej utytułowanych polskich bokserów w historii i zdolny biznesmen. Pomysłodawca i właściciel marki TIGER, pod szyldem której produkowana jest najlepiej rozpoznawalna w Polsce linia energy drinków TIGER Energy Drink oraz nowa linia energetyzujących kosmetyków TIGER Cosmetics.

TIGER Cosmetics: nowe wcielenie marki TIGER. Energetyzująca linia damskich i męskich wód toaletowych wraz z dezodorantami, charakteryzująca się wyszukanymi kompozycjami zapachowymi i niepowtarzalnym designem.

BioDermic Polska: dysponent marki TIGER w sektorze kosmetycznym i producent nowej linii kosmetyków TIGER CosmeticsBioDermic to ambitny i nowoczesny producent kosmetyków wysokiej jakości, które powstają przy użyciu najlepszych komponentów, w tym składników roślinnych i wyciągów organicznych. Formuła oparta jest na najnowszych osiągnięciach laboratoryjnych. Zawiera skondensowaną zawartość składników czynnych, gwarantujących najwyższą  skuteczność preparatów BioDermic.

BioDermic Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.