LD Holding patrzy w przyszłość

eLDe Holding

fot. LD Holding

LD Holding, operator sieci handlowych pod nazwą ELDE, Siec34 i Livio, zakończy rok 2012 liczbą około 1400 sklepów. W przyszłym roku planowany jest dalszy rozwój sieci oraz umacnianie jej wizerunku, jako silnego partnera dla franczyzobiorców, producentów i dystrybutorów.

Zawirowania związane z ogłoszeniem upadłości naszego właściciela – Rabatu Service – wbrew krążącym na rynku opiniom, nie wpłynęły negatywnie na stabilność finansową LD Holding. Nie miało to także znaczącego wpływu na liczbę placówek w sieci, ponieważ wypowiedzenia złożyło kilkadziesiąt sklepów. Mam jednak sygnały, że niektóre zostaną wycofane, gdyż decyzja o wystąpieniu wynikała z braku pewności co do przyszłości LD Holding.

– mówi Robert Paździor, Prezes LD Holding.

Prezes Robert Paździor podkreśla, że przyszłość LD Holding jest jednoznaczna: dalszy i systematyczny rozwój. Mają temu służyć m.in.: inwestycje w informatyzację oraz wizualizację sieci. Przewidywane jest także większe wsparcie dla franczyzobiorców.

Dalsza konsolidacja pozwoli nam na organizowanie centralnych akcji promocyjnych, co przy tak dużej liczbie sklepów będzie miało wymierny wpływ zarówno dla franczyzobiorców, jak i konsumentów.

– dodaje Robert Paździor.

Na początku przyszłego roku zostanie przedstawiona strategia firmy na lata 2013/2014 rok uwzględniająca zmiany na rynku dystrybucji w Polsce. Strategia będzie zdecydowanie ukierunkowana na i dla Franczyzobiorców tak aby mogli otrzymać większe wsparcie w tym trudnym dla polskiego detalu czasie.

LD Holding

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.