Kolekcja smaków i nastrojów czyli świąteczna promocja Lidla

Kukulska i Okrasa - Lidl

fot. Lidl

Co łączy Natalię Kukulską z Karolem Okrasą? – „Kolekcja świątecznych smaków i nastrojów Lidla”, która pozwoli przygotować tradycyjne, polskie Święta Bożego Narodzenia KAŻDEMU. Niezależnie więc czy masz doświadczenie, czy są to może Twoje pierwsze samodzielnie organizowane święta, wyjątkowa kolekcja Lidla z pewnością Ci to ułatwi. Składa się na nią zestaw dwóch płyt: CD z 12 kolędami w wykonaniu Natalii Kukulskiej oraz DVD z filmami Karola Okrasy, w których instruuje, jak krok po kroku przygotować 12 niezwykłych wigilijnych potraw.

Aby otrzymać świąteczny zestaw, po prostu zrób w LIDLU zakupy o wartości 150zł. W ramach świątecznej promocji, która wystartowała 3 grudnia, każde wydane w sklepach sieci 50zł premiowane jest specjalną naklejką. Wystarczy zebrać trzy takie naklejki, umieścić je na karcie promocyjnej (do odbioru w sklepie, a także od czwartku 6 grudnia w ogólnopolskiej prasie), a następnie udać się do Lidla i odebrać świąteczną kolekcję. Promocja będzie trwać do wyczerpania zapasów; nie dłużej jednak niż do 24 grudnia 2012 r.

Chcieliśmy, aby świąteczna kolekcja Lidla łączyła w sobie wszystko to, o co dbamy przygotowując święta – odpowiedni nastrój sprzyjający poczuciu bliskości oraz dbałość o zachowanie tradycji w postaci przygotowania 12 dań, które po prostu powinny znaleźć się tradycyjnie na wigilijnym stole.

– powiedziała Anna Biskup, PR Manager w Lidl Polska.

Na płycie z kolędami w wykonaniu Natalii Kukulskiej będzie można posłuchać takich magicznych utworów, jak: „Cicha Noc”, „Lulajże Jezuniu” czy „Jezus Malusieńki”.

Karol Okrasa natomiast pokaże, i to dosłownie, jak przyrządzić karpia w sosie piernikowym, zupę grzybową z lubczykiemi i prażonymi ziarnami dyni, czy kapustę z grzybami i selerem miodowym. Na płycie DVD znajdziemy także przepisy, które przypadną do gustu tradycjonalistom, m.in. pierogi z kapustą i grzybami, kutię oraz strudel makowy.

Regulamin promocji dostępny na www.lidl.pl

Lidl

1 koment.

  • 15 gru 2012 | URL komentarza | Odpowiedz

    Wszystko ładnie i pięknie mamy wymagane trzy nalepki a prezentu nie ma,
    żona była już trzy razy w Lidlu, ja dwa razy niestety bez sukcesu.
    Spokojnych Świąt klient z Bydgoszczy.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.