Świeżość w zasięgu dłoni – rękawice FRESH Viledy do prania w pralce!

Vileda Rękawice FRESH

fot. Vileda

Podczas wykonywania porządków domowych większość z nas korzysta z rękawic ochronnych. Jednak często już po pierwszym użyciu tracą na świeżości, a wielokrotne z nich korzystanie staje się po prostu niehigieniczne. W trosce o komfort i ochronę delikatnej skóry dłoni, marka Vileda wprowadziła do oferty pierwsze na rynku domowe rękawice przeznaczone do prania w pralce!

Dłonie twoją wizytówką

Piękne i zadbane dłonie potrafią przykuć niejedno spojrzenie. Jednak dobry krem to często za mało, aby zapewnić ich gładkość i zadbać należycie o delikatną skórę. Dlatego ważniejsza od pielęgnacji jest ochrona – przed mrozem, ale także detergentami i chemią gospodarczą.

Jednym z powodów, dla których niechętnie zakładamy rękawice podczas wykonywania porządków domowych jest dyskomfort wynikający z częstego ich użycia. Rękawice Fresh proponowane przez markę Vileda rozwiążą nasz problem. Można je bowiem prać w pralce, nawet w temperaturze 60°C!

Vileda Rękawice Fresh

fot. Vileda

Dla uczulonych…

Rękawice Fresh wykonane są z nitrylu. Jest to syntetyczna mieszanka gum, które nie zawierają białek lateksu, będącego przyczyną częstych uczuleń. Ale to nie jedyna ich zaleta! W porównaniu do winylowych i lateksowych są bardziej wytrzymałe, elastyczne, odporne na przebicia, a także na działanie rozpuszczalników, kwasów czy oleju. Mają świeży i przyjemny zapach, który utrzymuje się nawet po kilku praniach.

Z ekonomicznego punktu widzenia zakup rękawic, które nadają się tylko do jednorazowego użycia jest nieopłacalny, a wielokrotne z nich korzystanie zwyczajnie niehigieniczne. Warto zatem zwrócić uwagę na produkty, dzięki którym zaoszczędzimy na wydatkach domowych. Rękawice Fresh marki Vileda skutecznie ochronią nasze dłonie przed szkodliwym działaniem detergentów, a z drugiej strony zapewnią komfort podczas wykonywanych porządków.

Dzięki nim mamy pewność, że rękawice, które zakładamy na dłonie są zawsze higieniczne, czyste i pachnące!

Dostępne rozmiary: S, M, L

Cena za opakowanie: ok. 13 zł

FHP Vileda

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.