Odkryj moc NESCAFÉ Espresso w luksusowej oprawie!

NESCAFE Espresso puszka

fot. Nestle

Czarne, intensywne, z delikatną, gęstą cremą – takie powinno być idealne espresso. I taka jest kawa NESCAFÉ Espresso. Teraz w nowym, eleganckim opakowaniu zachwyca prawdziwych kawoszy.

NESCAFÉ Espresso to mocna, aromatyczna kawa ukryta pod idealną cremą, czyli naturalną kawową pianką, będącą nieodzownym atrybutem prawdziwego espresso. Stworzona jest w 100% z perfekcyjnie dobranych ziaren arabiki, które gwarantują wysoką jakość. NESCAFÉ Espresso to niepowtarzalny, intensywny smak i aromat wydobyty z każdego ziarna. To prawdziwa kwintesencja kawy, którą z pewnością docenią koneserzy smaku.

Doskonały produkt wymaga wyjątkowej oprawy, dlatego nowa, luksusowa, pięknie zaprojektowana puszka podkreśla wysoką jakość produktu. NESCAFÉ Espresso to kawa dla osób, które lubią mocne doznania, wybierają zawsze to co najlepsze i lubią otaczać się pięknymi przedmiotami. To z myślą o nich stworzyliśmy to eleganckie opakowanie. Wyjątkowy smak i aromat zamknięty w pięknej puszce sprawiają, że NESCAFÉ Espresso może być także fantastycznym prezentem.

– mówi Dorota Gawrońska, Product Manager w firmie Nestlé Polska.

Kawa NESCAFÉ Espresso w nowym opakowaniu dostępna jest na rynku od początku listopada 2012 r. Puszkę zaprojektowała agencja ArtGraph Sp. z o.o. W punktach sprzedaży, re-launch produktu wspierają materiały POS. Dla marki zaplanowana jest również kampania telewizyjna.

Nestlé Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.