Konkurs Nudli Knorr “Ogarnij Paczkę”

Ogarnij paczkę - Konkurs nudli Knorr

fot. Knorr

Pod hasłem „Ogarnij paczkę” ruszył nowy konkurs nudli Knorr. Fani nudli Knorr na portalu Facebook będą mogli zaprojektować opakowania dla czterech zup w czterech różnych stylach muzycznych. Do wygrania markowe odtwarzacze MP3 160 GB oraz karty prezentowe o wartości 100 PLN na zakupy w sklepie Empik.

Na profilu nudli Knorr na portalu Facebook została uruchomiona specjalna aplikacja umożliwiająca zaprojektowanie paczek nudli w czterech muzycznych stylach: popu, reggae, hip-hopu i metalu. Ilość dostępnych w edytorze narzędzi można zwiększyć, wysyłając do znajomych na portalu prośbę o pomoc. Każdy uczestnik konkursu może zaprojektować do 3 paczek w każdym stylu muzycznym.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym każdy, kto polubi fan page www.facebook.com/knorrnudle, może zaprojektować paczkę i opublikować swój projekt. Od tego momentu praca wejdzie do rankingu i będzie można na nią głosować. Do drugiego etapu zostanie zakwalifikowanych 12 prac – zdecydują ilość zebranych głosów, estetyka wykonania oraz pomysłowość autora. Zwyciężą 4 projekty (po jednym w każdym stylu muzycznym), które w obu etapach zbiorą najwięcej głosów. Ich autorzy otrzymają markowe odtwarzacze MP3 160 GB. Pozostali finaliści zostaną nagrodzeni kartami prezentowymi o wartości 100 PLN do zrealizowania w sklepie Empik.

Więcej informacji na www.facebook.com/knorrnudle. Regulamin konkursu dostępny na www.facebook.com/knorrnudle w zakładce konkursowej.

Konkurs trwa od 22 lutego do 3 kwietnia 2012 r. i jest wspierany kampanią w internecie (Facebook, GG, portale lifestylowe i muzyczne). Za projekt i realizację odpowiada agencja The Digitals.

Knorr

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.