Bakalmat – loteria gotówkowa od Bakalland

Bakalmat

fot. Bakalland

W drugiej połowie listopada 2012 r., rusza wielka loteria Bakalmat, w której Bakalland nagradza smakoszy dorodnych suszonych owoców i chrupiących orzechów. Za przyjemność delektowania się ich doskonałym smakiem rozdaje pieniądze!

Bakalland, markowy lider na polskim rynku bakalii*, chcąc zachęcić konsumentów do częstszego sięgania po suszone owoce i orzechy, przygotował specjalną loterię Bakalmat – Gotówka od Bakalland.  Producent docenia w niej wielbicieli bakalii, którym wypłaca nagrody pieniężne, a te z pewnością przydadzą się podczas przedświątecznych zakupów. Szanse na wygraną ma każdy, kto co najmniej raz skusi się na zakup paczki suszonych owoców lub orzechów z logotypem Bakalland.

Loteria „Bakalmat” – Gotówka od Bakalland  startuje 20 listopada 2012 r., a termin zgłoszeń upływa  20 stycznia 2013 r. Zasady udziału w zabawie są proste. Wystarczy kupić paczkę bakalii Bakalland, zarejestrować swój paragon na stronie dedykowanej loterii www.bakalmat.pl, a każde zgłoszenie aż 3 razy bierze udział w losowaniu: a) nagrody podstawowej – codziennie 7 osób wygrywa po 100 zł, b) nagrody miesięcznej w wysokości 1000 zł oraz c) nagrody głównej o wartości 10 tys. zł. Pieniądze można odebrać w dogodnym miejscu, w ciągu 10 dni od dnia otrzymania informacji o wygranej, w bankomatach na terenie całej Polski. Wystarczą dane otrzymane SMS-em: kod transakcyjny, numer PIN i wartość nagrody. Do wypłaty niepotrzebna jest karta bankomatowa, a jedynie dane z SMS-a i co ważne – zgłoszenie uczestnictwa w zabawie jest bezpłatne. Usługę wysyłki nagrody pieniężnej na numer telefonu komórkowego zwycięzcy oraz jej wypłaty z bankomatów bez użycia karty zapewnia HalCash – partner loterii Bakalmat. Lista bankomatów, w których można dokonać transakcji znajduje się pod następującym linkiem http://halcash.pl/theme/targeo.html.

Promocją, mającą na celu wsparcie sprzedaży, jest objęty cały asortyment bakalii Bakalland. Komunikacja konkursu zostanie wsparta dodatkowo materiałami trade w formie standów ekspozycyjnych i owijek paletowych. Szczegółowe informacje na temat loterii znajdują się na opakowaniach produktów biorących udział w akcji oraz na stronie internetowej: www.bakalmat.pl.

*Źródło: Panel Handlu Detalicznego, Nielsen, MAT JJ 2012

Bakalland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.