Wafle przekładane sercem

Wafelki Tik Tak

fot. GM FRK

Na sklepowe półki trafiły właśnie chrupiące wafelki TikTak, z których dochód ze sprzedaży wspiera realizację projektu protez serca dla dzieci Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

Wafelek TikTak to kwintesencja klasycznego, pysznego wafelka o smaku kakaowym zanurzonego w delikatnej, mlecznej czekoladzie. Zamknięty w kolorowym, radosnym opakowaniu, budzący pozytywne emocje wafelek warto mieć pod ręką, gdy nadchodzi ochota na coś słodkiego – uprzyjemni każdą popołudniową kawę i dopełni każde drugie śniadanie.  Wafelek TikTak nie tylko przepysznie smakuje, ale dodatkowo dostarcza 100% radości z pomagania.

Wafelek TikTak to element programu TikTak.Jestem na Tak!, którego celem jest pozyskanie funduszy na prace badawcze i realizacyjne nad pierwszą w Polsce (a drugą na świecie!) rodziną protez serca dla dzieci oraz zwiększenie świadomości i zmianę klimatu społecznego wokół zagadnień związanych z transplantologią jako metodą ratowania życia. Za realizację projektu protez serca dla dzieci odpowiada Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religii w Zabrzu, która od ponad dwudziestu lat realizuje swą misję wprowadzania do praktyki klinicznej nowoczesnych technik i technologii w zakresie leczenia serca. W chwili obecnej powstał prototyp pozaustrojowej protezy serca dla dzieci o masie ciała 20-40 kg, przeznaczony do badań w wersji klinicznej. Naukowcy z Fundacji zamierzają w najbliższym czasie skonstruować także protezy serca dla dzieci o wadze 10-20 kg i 5-10 kg.

Wafle przekładane sercem dostępne są m.in. w sieciach Eko, Carrefour, Real, Kropka oraz w dobrych sklepach spożywczych na terenie całego kraju. www.tiktakjestemnatak.pl

Producent: ZP „Wacuś” dla GM FRK
Waga: 40 g
Cena: ok. 1,20 zł

GM FRK

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.