Bożonarodzeniowa kampania HELIO

Helio - polewa toffi

fot. Helio

W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia marka HELIO rozpoczyna intensywną kampanię promocyjną w mediach. Głównym celem  kampanii jest wsparcie sprzedaży sztandarowych produktów HELIO takich jak bakalie, masy makowe i masy krówkowe.

Działania reklamowe będą dotyczyć również nowych, innowacyjnych produktów bakaliowego potentata  – ekspresowych polew do ciast i deserów w formie okrągłych pastylek. Polewa w takiej postaci jest nie tylko łatwa i szybka w użyciu, ale również umożliwia  dodatkowe formy dekoracji. Czekoladowymi pastylkami możemy posypać gotowy deser, przyozdobić nimi wierzch lub boki ciasta, albo przy ich pomocy ułożyć okolicznościowy napis. Nowość HELIO świetnie sprawdzi się również przy przygotowywaniu czekoladowego fondue.

Helio - polewa mleczna

fot. Helio

Kampania będzie prowadzona w najpoczytniejszych czasopismach kobiecych oraz w prasie branżowej. W okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia sprzedaż produktów sygnowanych logo HELIO marka wspiera także działaniami z zakresu PR w prasie poradniczo-kobiecej, handlowej oraz w mediach elektronicznych. Na nowym fanpage’u marki http://www.facebook.com/HelioBakalie  na użytkowników czekają częste aktualizacje, porady kulinarne, bakaliowe ciekawostki oraz konkursy.

Dodatkowo dla detalistów marka HELIO przygotowała szeroki wybór materiałów POS, m.in. owijki paletowe, wobblery, firmowe regały, które przyciągają uwagę konsumentów i zwiększają sprzedaż produktów. Kompleksowość i spójność prowadzonych działań mają na celu intensyfikację sprzedaży produktów HELIO w okresie przedświątecznym oraz wzmocnienie świadomości marki w dłuższym horyzoncie czasowym.

HELIO

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.