5 października otwarcie supermarketu Piotr i Paweł w Olsztynie

Piotr i Paweł Olsztyn

fot. PrzeglądHandlowy.pl

Już 5 października nastąpi uroczyste otwarcie pierwszego na Warmii i Mazurach sklepu z logo Piotr i Paweł. Market powstanie w Olsztynie przy ulicy Żelaznej, gdzie do niedawna swoją największą w mieście placówkę miała niedawno zamknięta sieć sklepów Rast, należąca do grupy Bomi, która 10 lipca zgłosiła wniosek o upadłość układową.

Pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy w Piotrze i Pawle  już od wczesnych godzin rannych. Otwarcie planowane jest na godzinę 8.

Otwarciu sklepu w Olsztynie towarzyszyć będzie specjalnie przygotowana oferta promocyjna związana z faktem, iż sieć Piotr i Paweł ma już 250 produktów własnej marki.

W sierpniu 2010 roku w ofercie naszych sklepów pojawiły się pierwsze produkty marki własnej, których idea opierała się na stworzeniu produktów najwyższej jakości. Mamy już takich produktów 250 i obecne są praktycznie w każdej z kategorii produktów oferowanych w naszych supermarketach. Pierwsze 250 to znak, że klienci nam zaufali i dali sygnał na rozwój tej marki.

– podkreśla Błażej Patryn, rzecznik sieci Piotr i Paweł.

Z okazji otwarcia nowej placówki, klienci supermarketu Piotr i Paweł będą mieli okazję kupić produkty własne sieci w promocyjnych cenach. Oprócz tego sieć Piotr i Paweł przygotowała liczne atrakcje związane z akcją urodzinową całej sieci. Gratką będzie możliwość wygrania Alfy Romeo Mito, a także wiele ofert specjalnie przygotowanych z okazji otwarcia w Olsztynie supermarketu Piotr i Paweł.

Piotr i Paweł

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Błażej Patryn, Bomi, Marki własne, Otwarcie supermarketu, Piotr i Paweł Olsztyn, Rast, Sieci handlowe
Leszek Bać
Sieć sklepów Słoneczko przyspiesza ekspansję

Ostatnie dwa lata sieci Słoneczko to okres szczególnie intensywnego rozwoju. Założona  strategia zakładała otwieranie jednego sklepu tygodniowo. Plany te udaje...

Zamknij