5 października otwarcie supermarketu Piotr i Paweł w Olsztynie

Piotr i Paweł Olsztyn

fot. PrzeglądHandlowy.pl

Już 5 października nastąpi uroczyste otwarcie pierwszego na Warmii i Mazurach sklepu z logo Piotr i Paweł. Market powstanie w Olsztynie przy ulicy Żelaznej, gdzie do niedawna swoją największą w mieście placówkę miała niedawno zamknięta sieć sklepów Rast, należąca do grupy Bomi, która 10 lipca zgłosiła wniosek o upadłość układową.

Pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy w Piotrze i Pawle  już od wczesnych godzin rannych. Otwarcie planowane jest na godzinę 8.

Otwarciu sklepu w Olsztynie towarzyszyć będzie specjalnie przygotowana oferta promocyjna związana z faktem, iż sieć Piotr i Paweł ma już 250 produktów własnej marki.

W sierpniu 2010 roku w ofercie naszych sklepów pojawiły się pierwsze produkty marki własnej, których idea opierała się na stworzeniu produktów najwyższej jakości. Mamy już takich produktów 250 i obecne są praktycznie w każdej z kategorii produktów oferowanych w naszych supermarketach. Pierwsze 250 to znak, że klienci nam zaufali i dali sygnał na rozwój tej marki.

– podkreśla Błażej Patryn, rzecznik sieci Piotr i Paweł.

Z okazji otwarcia nowej placówki, klienci supermarketu Piotr i Paweł będą mieli okazję kupić produkty własne sieci w promocyjnych cenach. Oprócz tego sieć Piotr i Paweł przygotowała liczne atrakcje związane z akcją urodzinową całej sieci. Gratką będzie możliwość wygrania Alfy Romeo Mito, a także wiele ofert specjalnie przygotowanych z okazji otwarcia w Olsztynie supermarketu Piotr i Paweł.

Piotr i Paweł

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.