Paluszki rybne w panierce 5 zbóż marki FRoSTA

Frosta logo

fot. Frosta

Marka FRoSTA rozszerza kategorię produktów rybnych o unikatowe na polskim rynku – Paluszki rybne w panierce 5 zbóż. Produkt będzie dostępny w tradycyjnym i nowoczesnym kanale sprzedaży od września br.

Paluszki rybne w panierce 5 zbóż marki FRoSTA to 6 EKSTRA-dużych, soczystych paluszków z mintaja w chrupiącej panierce z ziaren 5 zbóż: pszenicy, ryżu, żyta, owsa oraz jęczmienia. Połączenie paluszków rybnych z wielozbożową panierką to pionierskie i oryginalne rozwiązanie na polskim rynku. Delikatne, soczyste mięso z mintaja w połączeniu z panierką z mąki wielozbożowej wpisuje się w najnowsze trendy żywieniowe. Paluszki rybne w panierce 5 zbóż mogą służyć jako samodzielna przekąska, przystawka lub dodatek do potraw. Idealnie komponują się z warzywami i sałatkami.

Paluszki rybne w panierce 5 zbóż to propozycja dla konsumentów, którzy cenią sobie jakość, smak, naturalność i szybkość przygotowania posiłków. Produkt został przygotowany zgodnie z polityką 100% naturalnego smaku FRoSTY, wyłącznie z naturalnych składników o najwyższej jakości. Paluszki rybne w panierce 5 zbóż nie zawierają wzmacniaczy smaku, barwników, aromatów, tłuszczów utwardzonych, skrobi modyfikowanej i konserwantów. Do ich przygotowania wystarczy 12 minut w piekarniku.

Opakowanie Paluszków rybnych w panierce 5 zbóż marki FRoSTA silnie eksponuje produkt  i jego naturalność, którą podkreślono za pośrednictwem komunikatów: 100% naturalnego smaku, 100% bez dodatku. Na kartoniku znajdują się informacje o czasie przygotowania produktu oraz czytelna i przejrzysta lista składników.

Produkt: Paluszki rybne w panierce 5 zbóż
Gramatura: 330g
Cena: ok. 11-12 zł

FRoSTA

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.