Frytki? Najlepsze domowe!

Fix Domowe Frytki z dipem czosnkowym

fot. Knorr

Twoja rodzina będzie zaskoczona! Teraz zamiast ziemniaków gotowanych tradycyjnie w wodzie, które już znudziły się domownikom, do drugiego dania możesz podać samodzielnie przygotowane frytki! Z Fixem Knorr Domowe Frytki przyrządzisz je w piekarniku bez dodatku tłuszczu. Chrupiące i aromatyczne! Pyszny dip, czosnkowy lub meksykański, dopełni całości!

Przypieczone i chrupiące! Z piekarnika!

Fix Knorr Domowe Frytki z dipem czosnkowym i Fix Knorr Domowe Frytki z dipem meksykańskim to kompozycje ziół i przypraw, dzięki którym frytki przyrządzone w domu będą niezwykle aromatyczne. Fix Knorr Domowe Frytki z dipem czosnkowym charakteryzuje się wyczuwalnym smakiem tymianku i rozmarynu z dodatkiem soku z cytryny. Ten zapach zwabi do stołu całą rodzinę!

W trosce o jej dobro podasz frytki przygotowane w piekarniku bez dodatku tłuszczu. Przypieczone i chrupiące! Nawet nie zdążysz podać widelców, a już znikną z talerzy! Koniec z frytkami zamawianymi w restauracji fast food – od teraz w twoim domu będą rządzić te samodzielnie przygotowane w piekarniku!

Frytki przyrządzone z pomocą Fix Knorr pokocha nie tylko rodzina, ale także domowy szef kuchni! Ich przygotowanie wymaga bowiem mniej czasu i wysiłku niż podanie gotowanych ziemniaków czy frytek dotychczas smażonych na oleju. Nie musisz już doglądać, jak „dochodzą” – wkładasz je do piekarnika, a wolny czas możesz poświęcić na przygotowanie głównego posiłku. Teraz na prośbę dzieci o frytki pomyślisz „Nic prostszego!”.

Fakt, że Fixy Knorr ułatwiają przygotowanie codziennych posiłków, potwierdzają użytkowniczki i testerki portalu prekursorki.pl, mówiąc: „Na co dzień nie mam czasu, żeby gotować domowe posiłki, dlatego Fixy Knorr są mi bardzo pomocne”, a inna dopowiada: „Fixy Knorr są moją odpowiedzią na pytanie „Co dziś na obiad?”[1].

Frytki + sos – to musi się udać!

Każdy wielbiciel frytek wie, że nawet najlepsze, najbardziej chrupiące, nie mogą się obejść bez odpowiedniego sosu. To nierozerwalna para! I taką tworzy właśnie Fix Knorr Domowe Frytki, do którego dołączony został wyśmienity dip –  meksykański dla wielbicieli ostrych smaków lub czosnkowy dla fanów łagodniejszych. Miseczka sosu wystarczy dla całej czteroosobowej rodziny! Jak przyrządzić dip? Dokładny przepis znajdziesz na odwrocie Fixu Knorr!

Sugerowana cena detaliczna: 3,16 zł

Knorr

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.