Leśna fantazja – owoce leśne w sosie marki Streamline

Streamline Fruit Filling Mixed Berries 500g

fot. Scandic Food

Okrąglutkie porzeczki, słodkie maliny i dorodne jeżyny – to właśnie te owoce, otulone gęstym, półpłynnym sosem, kryją się w 500-gramowym kartoniku najnowszego produktu marki Streamline – Owoców leśnych w sosie.

Co istotne, na każde 100 g nowości marki przypada aż  55 g urodziwych, okazałych owoców zbieranych prosto z krzaczków, dzięki czemu Owoce leśne w sosie zaskakują naturalnym, pełnym smakiem swoich składników. Wyjątkowość produktu polega także na tym, że można go podawać zarówno na ciepło (zapiekane w cieście, tarty, ciepłe desery), jak i na zimno – do lodów, deserów czy sorbetów. Owoce leśne w sosie Streamline z powodzeniem komponują się z naleśnikami, goframi, ciastem francuskim czy domowymi wypiekami (pierożki, rogaliki, ciasta), mogą również posłużyć do przygotowania np. makaronu lub ryżu na słodko.

Marka Streamline swoje Owoce leśne w sosie zamknęła w wygodnym, 500-gramowym kartoniku. Podczas kulinarnych przygotowań, dzięki praktycznemu „dziubkowi”, nie zmarnuje się nawet kropla.

Masa:  500 g
Cena: ok. 6,00 zł

Scandic Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.