Fundamentalne wsparcie dla organizmu – Celebrin skóra, włosy i paznokcie

Celebrin

fot. S-Lab

Skóra, włosy i paznokcie pełnią funkcję swego rodzaju wizytówki każdego człowieka. Wystarczy szybkie spojrzenie, by z wysokim stopniem prawdopodobieństwa ocenić, czy w danym organizmie występują niedostatki mikro i makroelementów odpowiedzialnych za ich prawidłowy rozwój.

Nadmierne wypadanie włosów, łamliwość paznokci czy przesuszenie skóry to wyraźne oznaki tego, że ciało domaga się dodatkowych witamin i substancji odżywczych. W takiej sytuacji warto sięgnąć po suplement diety, który uzupełni wszelkie niedobory. Celebrin to preparat firmy S-Lab, mogący pochwalić się najwyższą zawartością skrzypu polnego (w porównaniu do innych preparatów tego typu).

Suplement zawiera również wyciąg ze skrzypu polnego i bambusa, a także kwas hialuronowy, kolagen, cynk, l-cystynę, a także witaminy E i z grupy B oraz składniki mineralne, które w połączeniu przyczyniają się do prawidłowego wzrostu i regeneracji włosów, utrzymują ich prawidłową strukturę oraz rozrost, wzmacniają paznokcie, a także pozwalają utrzymać odpowiednią elastyczność skóry oraz wspomagają funkcje ochrony antyoksydacyjnej (przeciwutleniającej) organizmu, chroniąc tym samym przed zniszczeniami powodowanymi przez wolne rodniki.

Celebrin to skuteczne rozwiązanie dla osób mających skłonność do nadmiernego wypadania włosów, zwiększonej ich łamliwości i kruchości oraz dbających o utrzymanie młodego wyglądu skóry. Odpowiednia kompozycja składników zawartych w preparacie Celebrin sprawia, że jest on niezastąpiony w codziennej pielęgnacji każdej kobiety, dbającej o swój wygląd, samopoczucie i stan zdrowia. Już jedna kapsułka dziennie wystarczy, aby dostrzec efekty dodatkowego wspomagania włosów, paznokci i skóry.

Opakowanie: 60 kapsułek
Cena: ok. 25 zł

S-Lab

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.