Konspol startuje z kampanią reklamową

Konspol

fot. Konspol Holding

Wraz z początkiem sierpnia br. firma Konspol rozpoczyna kampanię reklamową produktów  z linii Konspol Natura. Komunikacja marketingowa oparta o materiały ATL i BTL potrwa aż do końca października.

Podstawowym wsparciem sprzedaży produktów z linii Konspol mają być billboardy sponsorskie emitowane przez cały sierpień w stacjach ogólnopolskich: TVP1 po głównym wydaniu „Wiadomości”, przed Prognozą Pogody o 20.10 oraz TVN w programie „Dzień Dobry Wakacje”.

Poza reklamą telewizyjną kampania zakłada również szereg innych działań promocyjnych, m.in. w sieci kin Multikino.

Wraz z siecią Multikin specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy promocję  konsumencką, w której do wygrania są bilety do kina na seanse oferowane przez sieć.

– mówi Agnieszka Piech, Kierownik ds. Marketingu Konspolu.

Promocją konsumencką “Zbierz 10 naklejek z produktów Konspolu i odbierz bilet do kina” będą objęte produkty z linii Konspol Natura oraz produkty Light. Opakowania produktów z tych serii będą oznaczone specjalnie przygotowanymi stickerami promocyjnymi, zaś o całej promocji będą informowały umieszczone w sieci Multikin plakaty, infotixy, reklama wyświetlana na plazmach w multiplexach.

Dodatkowo, akcję wspierać będą działania prowadzone w internecie, m.in. bannery na portalu Wirtualna Polska oraz dystrybucja krótkiego video przygotowanego specjalnie na potrzeby kampanii.

Konspol

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.