Staropolanka sponsorem Agnieszki Radwańskiej

Staropolanka

fot. Staropolanka

Zespół Uzdrowisk Kłodzkich – producent wód mineralnych Staropolanka oraz Wielka Pieniawa, Polaniczanka i Kudowianka był jednym ze sponsorów Agnieszki Radwańskiej podczas finału wielkoszlemowego Wimbledonu w Londynie, który miał miejsce w ostatnią sobotę 7 lipca br.

Jesteśmy dumni, że Staropolanka mogła wesprzeć Agnieszkę Radwańską w tak ważnym wydarzeniu, jakim jest finał Wimbledonu. Dzięki temu byliśmy nie tylko świadkami ale również współpartnerami tego historycznego sukcesu. Wierzę, że obecność w finale tego turnieju, to początek kolejnych zwycięstw i awansu naszej tenisistki w światowym rankingu.

– mówi Marcin Chmielewski, Prezes Zarządu KGHM Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Obecnie Zespół Uzdrowisk Kłodzkich, którego właścicielem jest spółka KGHM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., kończy negocjacje, dotyczące dalszej, długofalowej współpracy z Agnieszką Radwańską.

Mamy nadzieję, że ten i kolejne tenisowe sukcesy Agnieszki Radwańskiej będą nowym rozdziałem, zarówno dla jej kariery, jak i dla marki Staropolanka, której logo znalazło się na ubraniu tenisistki w finałowym meczu.

– dodaje Robert Gąsiorek, Wiceprezes ds. Handlu i Produkcji Zespołu Uzdrowisk Kłodzkich S.A..

Staropolanka

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.