Pasta do chleba Subtelna Cebula od Primaviki

Pasta Subtelna cebula Primavika

fot. Primavika

Marka Primavika, specjalista w zaskakiwaniu konsumentów produktami pysznymi w smaku i wartościowymi w składzie, nie tylko dla wegetarian i wegan wprowadziła właśnie na rodzimy rynek Subtelną Cebulkę – nową pastę do chleba, opartą na naturalnych ekstraktach drożdżowych i dodatkach, która kusi podniebienie swoim wyjątkowym smakiem.

Dzięki procesowi hydrolizy drożdży,  białka i węglowodany w niej zawarte rozbijane są na łatwo przyswajalne fragmenty np. aminokwasy i peptydy. W ten sposób z komórek uwalniane są pokłady soli mineralnych i witamin (zwłaszcza te z grupy B), to zaś szczególnie ważne jest w diecie osób, które nie jedzą mięsa – choć nie tylko dla nich. Pasta Subtelna Cebulka, to delikatna w smaku pasta o subtelnym, domowym aromacie smażonej cebuli. Dzięki temu nowa aromatyczna cebulkowa propozycja znakomicie komponuje się z wieloma dodatkami – równie dobrze smakuje ze świeżą sałatą, pomidorem czy szczypiorkiem, jak i w połączeniu z ostrzejszą w smaku marynowaną papryką lub też wyrazistym, kiszonym ogórkiem z domowej spiżarki.

Opakowanie: 165 g
Cena: ok. 6,90 zł

Primavika

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Pasta do chleba, Pasta kanapkowa, Primavika
Pulpety Wegusie x2
Pulpety Wegusie w sosie pieczeniowym od Primaviki

Kuchnia wegetariańska wciąż zaskakuje Polaków swoją różnorodnością, zadając kłam jej stereotypowemu postrzeganiu, które - niestety - nadal pokutuje jeszcze w...

Zamknij