Wypłyń na Karaiby z nudlami Knorr

Wypłyń na Karaiby z nudlami Knorr

fot. Knorr

Złociste plaże, gorące słońce, błękitne fale aż po horyzont i ty – leżący pod palmami… To nie sen! To mogą być twoje tegoroczne wakacje! Weź udział w nowym podwodnym konkursie Nudli Knorr i wygraj wyjazd na Karaiby!

Podwodny świat nagród stoi przed tobą otworem! Kup przynajmniej jedną paczkę Nudli Knorr i zachowaj paragon. Następnie polub profil Nudli Knorr na portalu Facebook http://www.facebook.com/knorrnudle i zagraj w wyjątkową grę! Podwodny Wąż da ci szansę na zdobycie podwodnych gadżetów, bez których na wakacjach ani rusz! Każdego dnia trzy osoby z najlepszymi wynikami wygrywają jedną z trzech nagród: mp3 do słuchania muzyki pod wodą, wodoszczelny aparat do robienia zdjęć pod wodą oraz wodoodporny zegarek. To nie wszystko! Jeśli odpowiesz na dodatkowe pytanie konkursowe, masz także szasnę na nagrodę główną – wyjazd na Karaiby! Witaj przygodo!

Promocja trwa od 2 do 31 lipca 2012. Regulamin dostępny jest na profilu na portalu Facebook http://www.facebook.com/knorrnudle.

O marce Knorr

Knorr to marka produktów żywnościowych obecna na polskim rynku od 1933 roku. Jej celem jest dostarczenie polskim konsumentom doskonale smakujących produktów, na bazie których można przyrządzić szybko i prosto smaczne potrawy. Produkty marki Knorr tworzy i doskonali sztab 230 profesjonalnych kucharzy z całego świata, dla których gotowanie jest życiową pasją. Buliony, zupy, sosy, Fixy, przyprawy, sosy sałatkowe i Gorący Kubek marki Knorr to gwarancja jakości i kulinarnego sukcesu.

Knorr

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.