Wakacyjny zestaw: dobra książka plus przekąska

Chrupiące plasterki jabłka Crispy Natural

fot. Crispy Natural

Długo czekaliśmy na wakacyjne miesiące, które rozpoczynają okres urlopów. Bez względu na to czy już urlopujemy, czy też nie, warto więcej czasu w wakacyjnym okresie poświęcić dla siebie, na zasłużony relaks.

Czas sięgnąć po jedną z książek, którą kupiłyśmy wcześniej, a z braku czasu wciąż leży na półce. Może po nasze ulubione magazyny, by zobaczyć najnowsze trendy w modzie i urodzie. Trzeba trochę zwolnić i naładować akumulatory. Jeśli mamy możliwość oddać się tym przyjemnościom na działce, jest idealnie. Jeśli nie, to przecież w zupełności wystarczyć leżak na balkonie. Oczywiście jeśli mówimy o kobiecym relaksie, nie może tu zabraknąć miejsca na ulubione seriale i romantyczne seanse filmowe.

Wiele kobiet w czasie czytania, oglądania telewizji sięga po przekąski. Dopiero wtedy letni odpoczynek będzie całkowicie udany. Ale nie można zapomnieć o zdrowym trybie życia, kontrolowaniu kalorii, by nie mieć wyrzutów sumienia i nie popsuć sobie figury, na którą pracowałyśmy od początku roku. Jak więc podołać takim wyzwaniom, by nie objadać się za bardzo i żeby nasze przekąski nie były zbyt kaloryczne. W końcu oddajemy się leniuchowaniu.

Zarówno do lektury, serialu, czy magazynu dobrze mieć na talerzu przekąskę, której przygotowanie nie zajmuje zbyt wiele czasu, przecież mamy odpoczywać. Najlepszym połączeniem zdrowego rozsądku i przyjemności smakowych są owoce i warzywa. Możemy z nich przygotować bardzo wiele sałatek, surówek, koktajli i zajadać się nimi do woli, bez stresu że przybędzie nam zbędnych kilogramów. Ale by chwila przyjemności była pełna, nie może zabraknąć w naszym menu deserów.

Oczywiście nie możemy tu objadać się tylko ciastkami. Ale już porcja pysznych lodów, jogurt naturalny posypany owocami jest doskonałą przekąską. Nie zawsze mamy w domu świeże owoce. Na szczęście są owoce, które możemy wysypać prosto z torebki. Dzięki unikalnej technologii suszenia przekąski owocowe Crispy Natural zachowują składniki odżywcze zbliżone do świeżych owoców. Możemy je podawać do lodów, jogurtów, galaretek, bitej śmietany, koktajli, sałatek no i oczywiście zajadać się nimi bez żadnych dodatków, ponieważ same w sobie stanowią pyszną przekąskę idealną na letnie leniuchowanie z książką czy przed telewizorem. Możemy, zatem przyjemnie odpoczywać mając świadomość, że spożywamy pełnowartościowe owoce i warzywa.

Crispy Natural

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.