Kawałki owoców w przepysznym sosie własnym od marki Streamline

Streamline Fruit Filling

fot. Scandic Food

Dla wszystkich, którzy w trakcie przyrządzania słodkich dań i przekąsek cenią sobie nie tylko łatwość przygotowywania, ale także wysoką jakość składników i niepowtarzalny smak, marka Streamline przygotowała serię nowości – trzy rodzaje owoców, zanurzonych w sosie własnym.

Dojrzałe, drylowane wiśnie, dorodne owoce leśne (porzeczki, maliny i jeżyny) oraz tradycyjne, polskie jabłka – a każde z nich w przepysznym, rozpieszczającym podniebienie sosie. Wyjątkowość tych debiutujących na polskim rynku produktów polega na tym, że można je podawać zarówno na ciepło, jak i na zimno. Idealnie się komponują z naleśnikami, goframi, można zapiekać je w cieście (przepyszna szarlotka czy tarta!), nadziewać nimi pierożki i rogaliki, ale też dodawać do lodów, deserów czy sorbetów i dekorować bitą śmietaną.

100 g nowości marki Streamline wytworzonych jest z 50 g dorodnych owoców, dlatego smak produktów jest tak pełny i intensywny.  Półpłynna masa otulająca dary natury, które do wygodnego kartonika trafiły wprost z krzaków i drzew, z pewnością uatrakcyjni nie tylko desery, ale też wiele dań obiadowych, podawanych na słodko (np. z ryżem, makaronem czy kluskami).

Wygodne, 500-gramowe opakowanie wystarczy by zrealizować każdą kulinarną fantazję, pomoże też łatwiej dozować produkt tak, by każda nasza potrawa udekorowana została z precyzją godną ręki mistrza kuchni.

Marka: Streamline
Masa: 500 g
Cena: ok. 7 zł

Scandic Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.