Szkoda czasu na ból gardła wiosną!

GardloX impact forte

fot. S-Lab

Wraz z wiosenną aurą wzrasta także ryzyko zachorowań i wszelkiego rodzaju infekcji. Niebezpieczeństwo przeziębienia czy podrażnienia górnych dróg oddechowych zwiększa się również wraz z rozpoczęciem sezonu na klimatyzację – zarówno tę samochodową, jak i biurową.

Działanie zbyt wysokich lub niskich temperatur, wspomniana klimatyzacja, suche i zanieczyszczone powietrze – wszystko to prowadzi do stanów zapalnych i suchości błony śluzowej jamy ustnej i gardła.  Spray do gardła Gardlox Impact Forte jest zalecany właśnie w takich stanach nieprawidłowego funkcjonowania górnych dróg oddechowych. Przynosi natychmiastową ulgę poprzez przeciwbólowe działanie olejku goździkowego oraz silnie nawilżające działanie wyciągu z porostu islandzkiego i panthenolu.

Spray do gardła Gardlox Impact Forte działa antyseptycznie, głównie dzięki przeciwbakteryjnym właściwościom olejku goździkowego, eukaliptusowego oraz tymiankowego. Olejki eteryczne, w tym z mięty pieprzowej, zawarte w sprayu działają inhalująco i udrażniająco. Niezwłocznie pomaga w podrażnieniu i przesuszeniu gardła występującemu podczas przeziębienia, długotrwałego mówienia oraz stanów zapalnych jamy ustnej. Gardlox Impact Forte może wpływać na funkcjonowanie całego układu odpornościowego, wspomagając prawidłowe funkcjonowanie błon śluzowych górnych dróg oddechowych, które są często wrotami wielu infekcji.

Wygodna forma sprayu Gardlox Impact Forte, zgrabne opakowanie i natychmiastowa ulga w bólu powodują, że warto mieć go od ręką zawsze – zarówno w biurze, w domu, jak i torebce.

Opakowanie: 30 ml,
Cena: 16 zł

S-Lab

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.