Footbols – marka Bols w piłkarskiej ofensywie

Bols taca

fot. CEDC

BOLS wprowadza do sportowych barów i pubów w największych miastach podgrzewający atmosferę, piłkarski gadżet.

FOOTBOLS – gadżet stworzony dla kibiców oglądających sportowe zmagania w sport barach – to specjalna taca na kieliszki w formie boiska piłkarskiego. Produkt idealnie sprawdza się podczas roznoszenia kamikadze oraz innych drinków na bazie likierów i wódki BOLS podawanych w shotach, gwarantując nie tylko bezpieczne dotarcie kieliszków do stolika, ale przede wszystkim dobrą zabawę z jego użyciem.

FOOTBOLS to projekt powstały zarówno na czas rozgrywek europejskich, jak i zbliżającej się Olimpiady w Londynie oraz Ligi Mistrzów. W związku z dużym zainteresowaniem lokali, z którymi współpracujemy wyprodukowaliśmy już pół tysiąca tac i opracowaliśmy specjalne, sportowe promocje, które z pewnością zainteresują oglądających mecze kibiców.

– powiedział Piotr Ćwikliński, Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży Gastronomicznej CEDC.

Shotów z Boiska BOLS będzie można skosztować m.in.: Champions Sport Bar w hotelu Mariott w Warszawie, Tiffosi w Lublinie, restauracjach Jeff’s, Stacji de Luxe w Gdańsku, Barze Max w Sopocie, restauracji Rooster w Krakowie i wielu innych barach o charakterze sportowym w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

Projekt zrealizowała agencja Trendseter.pl.

CEDC

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.