Piotr i Paweł w Sky Tower we Wrocławiu

Piotr i Paweł - Sky Tower Wrocław

fot. Piotr i Paweł

24 maja 2012 roku o godzinie 10.00 nastąpiło uroczyste otwarcie 5 sklepu sieci Piotr i Paweł we Wrocławiu.

Sklep zlokalizowany w prestiżowym wocławskim obiekcie Sky Tower liczy sobie około 1400 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Warto wspomnieć o zastosowanym dość unikatowym rozwiązaniu, jakim jest wejście do sklepu z dwóch różnych stron. To może stanowić ogromną wygodę dla przybywających Klientów, gdyż mogą oni wejść i wyjść ze sklepu tak od strony wnętrza galerii, jak i od strony ulicy. Klienci mogą nie tylko wejść, lecz także sfinalizować zakupy i wyjść wybranym przez siebie wyjściem. W tym celu zostały przygotowane dwie linie kas – 8 od strony galerii i 2 od strony wejścia od ulicy. Supermarket oczekuje Klientów z całego Wrocławia, których przyciągnie ciekawość nowo otwartą galerią w tak spektakularnym budynku, ale także tych, którzy będą mieli po prostu blisko po codzienne zakupy.

Nowy sklep to także nowy Klient. Otwierając piątą placówkę “Piotr i Paweł” będzie bliżej kolejnej grupy osób i na nich czekają oprócz promocji ogólnosieciowych (np. obecnie “Tydzień mamy i dziecka”) także i te dedykowane, przygotowane przez osoby zarządzające tą placówką. Pierwsi klienci dodatkowo otrzymają od naszych hostess porcje witamin w postaci pięknych jabłek z logo sieci.

Dzień wcześniej odbyło się uroczyste otwarcie całego obiektu liczącego sobie 212 metrów wysokości, w którym oprócz przedstawicieli właścicieli oraz władz miasta, wzięli udział Lech Wałęsa i Leszek Balcerowicz. Cała inwestycja, jak zdradza na łamach Gazety Wrocławskiej Leszek Czarnecki kosztowała ponad 1 mld złotych.

Piotr i Paweł

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.