Na ciepłe dni i nie tylko – Sunquick

Sunquick brzoskwinia i pomarańcza

fot. Index Food

Ile pomarańczy i brzoskwiń zmieści się w butelce? Czy napój pomarańczowo – brzoskwiniowy może być lepszy niż zdrowe, soczyste pomarańcze lub smaczniejszy od mięciutkich dojrzałych brzoskwiń? Oczywiście! Pod warunkiem, że jest to napój sporządzony ze znanego od wielu lat oryginalnego, duńskiego koncentratu owocowego Sunquick – dostępnego teraz w wyśmienitym pomarańczowo-brzoskwiniowym wydaniu!

Koncentraty owocowe Sunquick swą popularność zawdzięczają nie tylko wygodnemu i ekonomicznemu opakowaniu, ale przede wszystkim wysokiej jakości. Z jednej butelki Sunquick’a 0,58 L przyrządza się aż 30 szklanek gotowego wyśmienicie owocowego napoju!. W każdej butelce produktu znajduje się min. 50% soku owocowego! Sunquick produkowany jest jedynie z naturalnych składników i nie zawiera sztucznych aromatów, słodzików czy barwników. Dodatkowo ten skoncentrowany napój wzbogacony został witaminą C, dlatego już 1 szklanka przygotowanego Sunquicku zaspokaja aż 30 % dziennego zapotrzebowania na ów niezbędny składnik diety.

Pomarańczowo – brzoskwiniowy Sunquick to nie tylko napój – szeroki wachlarz zastosowań sprawia, że możemy go z powodzeniem wykorzystywać jako dodatek do drinków, herbaty, sosów, jogurtów, sorbetów, lodów czy innych deserów.

Skoncentrowany owocowy Sunquick na każdą okazję zamknięty został w szklanej butelce, która chroni bogaty aromat napoju i ułatwia przechowywanie. Dodatkowo zakrętka z tzw. niekapkiem zapewnia prostą i praktyczną obsługę – niezależnie od miejsca.

Pojemność: 580 ml
Cena: 12.99 zł
Dystrybutor: Index Food

Index Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.