Komary zostają za oknem!

Moskitiera ramkowa otwierana Aluprof

fot. Aluprof

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim problem, z którym musimy zmierzyć się wszyscy – owady. Aby nie zakłócały nam spokojnego snu lub wieczornego odpoczynku w domowym zaciszu warto zdecydować się na gwarantujące skuteczną ochronę moskitiery.

Plagi komarów z roku na rok stają się coraz bardziej dokuczliwe, skutecznie odbierając nam przyjemność ze spędzania czasu nie tylko na świeżym powietrzu, ale także w domu.  Moskitiera  pozwoli zachować nam spokój i ochronić się przed dotkliwymi ukąszeniami. Obok funkcjonalności powinniśmy również zwrócić uwagę na produkt, który nam odpowiada najbardziej, a jednocześnie komponuje się ze stolarką okienną i fasadą domu.

Moskitiery to praktyczna i niezwykle funkcjonalna ochrona przed insektami podczas pobytu w domu. Szeroki wybór produktów pozwoli zamontować taki, który najlepiej spełnia nasze wymagania. W ofercie firmy Aluprof dostępne są trzy systemy moskitier ramkowych: stałe, otwierane i przesuwne. Dzięki temu możemy zapewnić ochronę przed insektami w całym domu, bez względu na rodzaj czy wymiar posiadanych okien.

mówi Bożena Ryszka, Główny specjalista ds. PR Aluprof S.A.

Moskitiera ramkowa stała Aluprof

fot. Aluprof

Konstrukcja moskitier pozwala na prosty montaż na większości profili okiennych i drzwiowych – w przypadku moskitier stałych rogi ramki mogą być wsuwane, skręcane lub zaciskane, w moskitierach otwieranych skręcane lub zaciskane, a w przesuwnych tylko skręcane. Ponadto występujące w moskitierach przesuwnych i otwieranych wzmacniające profile łączące za montujemy za pomocą połączenia zatrzaskowego. Moskitiera ramkowa stała to doskonałe rozwiązanie w pomieszczeniach, w których potrzebujemy regularnej ochrony, jak np. sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy. Moskitiera otwierana, o zaokrąglonym, nowoczesnym kształcie, jest dedykowana do drzwi, np. balkonowych. Samodomykające się  zawiasy oraz zamek magnetyczny pozwalają na łatwą obsługę, a estetyczny uchwyt podkreśla elegancję moskitiery. Równie dobrym rozwiązaniem w salonie przy drzwiach balkonowych jest zastosowanie moskitiery przesuwnej, która jest niezwykle funkcjonalna. Dzięki pięciu rodzajom szyn jezdnych możemy wybrać najodpowiedniejszy montaż. Rolki jezdne posiadają płynną regulację wysokości, hamulec spowalniający ruch skrzydła oraz zderzaki, zatrzymujące skrzydło moskitiery w skrajnym położeniu. Ponadto otwarte nie zajmują przestrzeni, co pozwoli zaoszczędzić nam miejsce, np. w małym pomieszczeniu.

Moskitiery firmy Aluprof wykonane są z aluminium w szerokiej gamie kolorów, która pozwoli dobrać produkt do ramy okiennej oraz elewacji budynku. Moskitiery ramkowe otwierane i przesuwne występują w kolorach: białym, ciemnobrązowym, szary antracyt, złoty dąb oraz orzech, natomiast moskitiery stałe dostępne są we wszystkich wyżej wymienionych odcieniach, a dodatkowo także w kolorze mahoniu. Siatka moskitiery może być czarna lub szara.

Aluprof

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.