Chwytaj Dżem Łowicz, gdziekolwiek jesteś

Łowicz - Chwytaj dżem w tubce! BrzoskwiniaMarka Łowicz rozpoczyna szeroko zakrojoną kampanię promującą nowy dżem Łowicz w tubce. Chwytaj w pracy, w szkole, na grillu, w górach, pod namiotem, a może nad morzem? Nowy dżem Łowicz w tubce sprawdzi się gdziekolwiek jesteś!

Łowicz będący liderem kategorii ukazuje zupełnie nowe oblicze dżemów w rewolucyjnym dla produktu formacie opakowania, który ułatwia spożywanie dżemu w przyjemny sposób wszędzie i zawsze.

W kampanii nie zabraknie niebanalnych, apetycznych połączeń smakowych pokazujących bogatą gamę zastosowań. Będzie ona realizowana na największych platformach social mediowych: TikTok, Instagram, Facebook i YouTube. Dodatkowo pojawimy się na stronach www i podejmiemy współpracę z influencerami, co zapewni szeroki zasięg i zaangażowanie.

Łowicz - Chwytaj dżem w tubce! TruskawkaKampania ruszyła 17 czerwca. Odkryj nowe możliwości i Chwytaj Dżem Łowicz, gdziekolwiek jesteś!

***
Łowicz to rodzina produktów owocowych i warzywnych: dżemów, konfitur, powideł, żurawin, borówek, syropów owocowych, sosów, produktów pomidorowych oraz gotowych dań warzywno-mięsnych. Marka towarzyszy polskim rodzinom od 1965 roku i jest ceniona za wysoką, sprawdzoną jakość oraz doskonały smak. Łowicz to marka z tradycją, która wciąż się zmienia, wraz z oczekiwaniami konsumentów, ich preferencjami kulinarnymi i estetycznymi, stylem życia, a także ilością czasu, jaką przeznaczają oni na przygotowanie posiłków. Wyróżnia się na rynku swoją polskością, tradycją, niekwestionowaną jakością i przystępną ceną. Badania potwierdzają, że konsumenci mają do Łowicza zaufanie. To lider rynku dżemów i sosów, marka numer dwa w syropach i silny trzeci gracz w kategoriach produktów pomidorowych i daniach gotowych.

Łowicz

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.