Odrobina lata w kuchni – Wiśniowy sos z całymi owocami do lodów i deserów Streamline

Sos wiśniowy klasyczny Streamline

fot. Scandic Food

Lato zbliża się wielkimi krokami, dlaczego więc nie świętować jego nadejścia już teraz – choćby w kuchni? Marka Streamline wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i proponuje doskonały produkt – Sos wiśniowy klasyczny z całymi owocami. 100 g produktu sporządzone zostało z 40 g dojrzałych i soczystych wiśni, których słodki smak zamknięty został w wygodnym kartoniku.

W jego wnętrzu znajdziemy delikatny półpłynny sos z całymi owocami, pozbawionymi pestek. Sos marki Streamline każdemu amatorowi słodkich przekąsek pomoże wyczarować coś wyjątkowego dla całej rodziny – z jego pomocą niejeden lodowy deser czy owocowy puchar zamieni się w wyrafinowany smakowo i estetycznie podwieczorek. Sos wiśniowy z całymi owocami nada również  wyrazistości letniej tarcie na słodko, naleśnikom czy gofrom, a nas nie raz uratuje podczas niespodziewanej wizyty gości.

Wygodne, 500-gramowe kartonowe opakowanie nie tylko pozwala na dłużej zachować świeżość produktu, ułatwia też dozowanie.  Sos wiśniowy Streamline do deserów to odrobina lata w naszej kuchni – już teraz.

Produkt: Sos wiśniowy klasyczny z całymi owocami
Marka: Streamline
Masa: 500 g
Sugerowana cena detaliczna: ok. 5,50 zł

Scandic Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Scandic Food, Sos wiśniowy, Sosy, Sosy owocowe
Duńskie ciasteczka maślane
Klasyczne duńskie ciasteczka maślane na Dzień Mamy – gustownie i ze smakiem

Jak najlepiej wyrazić swoje uczucia? Oczywiście ze smakiem! Dystrybutor skandynawskich przysmaków marki Kelsen, firma Scandic Food Sp. z o.o. ma...

Zamknij