Amerykańska legenda ambasadorem Konspolu

Konspol Holding

fot. Konspol Holding

Rita Cosby, legenda amerykańskiego dziennikarstwa podczas swojej wizyty w Polsce była gościem firmy Konspol Holding. Trzykrotna zdobywczyni nagrody Emmy została Honorowym Ambasadorem Marki Konspol.

Znana postać jako ambasador marki to coraz popularniejszy sposób promocji. Firmie Konspol  udało się przekonać do siebie osobę, która za oceanem cieszy się od lat niesłabnącą popularnością. Rita Cosby była pierwszym dziennikarzem, który dotarł do więźniów w Guantanamo. W swoim dorobku ma wywiady z gwiazdami estrady, sportu i politykami z pierwszych stron gazet. W Polsce stała się znana między innymi po tym, jak opublikowała książkę “Cichy bohater: tajemnice przeszłości mojego ojca” o przeżyciach swojego ojca Ryszarda Kossobudzkiego byłego żołnierza AK.

Podczas wizyty w Konspolu poza oficjalnym powitaniem i rozmowami w kuluarach Rita Cosby miała okazję zwiedzić zakład i spróbować produkowanych w nim wyrobów.

– Zakład zrobił na niej bardzo duże wrażenie. Jeśli chodzi o nasze produkty szczególnie do gustu przypadły jej wyroby z linii Konspol Natura bez konserwantów. Zaznaczyła, że produkty  z tej linii – dzięki ich naturalnym składnikom – nadają wyrobom niepowtarzalny smak  jaki trudno dziś już  spotkać w Stanach Zjednoczonych. Cieszy nas też to, że Pani Cosby zauważyła i doceniła wysiłek jaki włożyliśmy w rozwój zakładu, nowe linie produkcyjne i przygotowanie unikalnych receptur naszych produktów.

mówi Agnieszka Piech, kierownik marketingu Konspol Holding.

Na zakończenie wizyty Rita Cosby została uhonorowana przez Prezesa firmy Kazimierza Pazgana tytułem Honorowego Ambasadora Marki Konspol.

***

Informacje o firmie:

Grupa Konspol jest najbardziej zaawansowanym technologicznie producentem i przetwórcą kurczaka w Polsce, zaliczanym do europejskich liderów. Grupa składa się z czterech zintegrowanych firm:

Pasz Konspol to nowoczesna w pełni skomputeryzowana wytwórnia pasz przeznaczonych do hodowli drobiu. Pasz Konspol jest także producentem kurczaków hodowanych na paszach roślinnych opartych na niemodyfikowanej soi i kukurydzy, bez dodatków mączek mięsno-kostnych, bez antybiotyków i stymulatorów wzrostu.

Konspol-Bis to jedna z najbardziej nowoczesnych w Europie ubojnia kurczaków chłodzonych po uboju powietrzem. Zakład posiada międzynarodowe certyfikaty Jakości, w tym BRC oraz Halal. W Konspol Bis została uruchomiona również linia do produkcji convenience food.

Konspol-Holding pierwszy z grupy zakład przetwórstwa kurczaków oferujący ponad 100 asortymentów, wszystkie wyprodukowane na bazie unikalnej technologii w 100% z mięsa kurczaka. Zakład zajmuje się produkcją wędlin i produktów gotowych convenience food. Konspol Holding posiada dobrze rozwiniętą ogólnopolską dystrybucję produktów jak również prowadzi sprzedaż eksportową. Główne kierunki eksportowe to: Anglia, Szwajcaria, kraje skandynawskie

Trans Konspol zapewnia zaplecze logistyczne, dysponuje bazą samochodów chłodni. Poza tym posiada specjalistyczne grupy budowlane i know-how na budowę m. in. oczyszczalni ścieków i zakładów przetwórczych. Specjalizuje się również w usługach handlowych: posiada stację paliw i restaurację.

Konspol Holding

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.