Sieć Woolworth otworzyła swój pierwszy sklep w Warszawie

Sklep Woolworth WarszawaWoolworth, jedna z najbardziej dynamicznych sieci dyskontowych w Niemczech, 26 maja otworzyła swój pierwszy sklep w Warszawie, a trzeci w Polsce.

Woolworth to posiadająca ponad 580 sklepów w Niemczech sieć dyskontów i domów towarowych. To także marka, która ma prawie 150 lat i uchodzi za prekursora współczesnego handlu. W Polsce zaczyna swoją ekspansję z ambitnym planem otwierania od 15 do 20 sklepów rocznie. I jest na dobrej drodze, bo tylko w maju dyskonty z logo brandu pojawiły się w Krakowie i Poznaniu. Sklep w Warszawie to trzeci krok w tym kierunku.

Klienci, którzy przyszli 26 maja do warszawskiego sklepu Woolworth w Forcie Wola, z pewnością znaleźli odpowiedni prezent na Dzień Mamy, ale nie tylko. Szeroki asortyment produktów codziennego użytku w promocyjnych cenach to wizytówka sieci. Obejmuje on m.in. tekstylia i odzież dla wszystkich członków rodziny, sprzęt AGD, produkty drogeryjne czy dekoracyjne. Standardowo liczy on średnio od 8 do 12 tys. pozycji na sklep, więc określenie „szeroki” jest jak najbardziej zgodne z prawdą. Według zarządzających marką Woolworth w Polsce to właśnie ten aspekt w połączeniu z przyjaznymi cenami ma zapewnić jej mocną pozycję w naszym kraju.

Goście podczas otwarcia sklepu Woolworth przy ul. Połczyńskiej 4 w Warszawie mieli okazję przekonać się, że sieć stawia na lokalizacje zapewniające wygodę i wysoką dostępność miejsc parkingowych.

Stwarzanie komfortowych warunków do zakupów dla klientów wpisane jest od samego początku istnienie w DNA marki. Wkrótce przekonają się o tym także mieszkańcy innych miast w Polsce – nie tylko Warszawy, Krakowa i Poznania.

Dotychczasowe otwarcia sklepów Woolworth w maju:

  • 8 maja, Woolworth – Kraków, ul. Galicyjska 18, Atut Galicyjska.
  • 12 maja, Woolworth – Poznań, ul. Aleje Solidarności 46, Galeria Pestka.

Woolworth Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.