Łowicz rusza z nową odsłoną kampanii „Więcej warzyw jedz!”

Łowicz sosyKontynuacja kampanii „Więcej warzyw jedz” dla sosów Łowicz to podkreślenie możliwości, jakie dają produkty w oryginalny, przebojowy sposób.

Kampania rozpoczęła się 15-sekundowym spotem telewizyjnym, który inspiruje, jak łatwo można urozmaicić codziennie posiłki o dania zawierające więcej warzyw.

W najświeższej odsłonie kampanii Łowicz zdecydował się odpowiedzieć na komentarze konsumentów, w których prosili o pełną wersję kultowej już piosenki „Więcej warzyw jedz” (inspirowanej hitem „Everybody” zespołu Backstreet Boys). Tak oto powstał taneczny utwór, w którym boysband Łowicz Boys wyśpiewuje możliwości zastosowania sosów Łowicz. Ale to nie byle jaki zespół!

Łowicz Boys tworzą topowi polscy influencerzy: Bulsjarz, Kamil Kossakowski, Daniel Borzewski i Damian Tkaczuk. Na czele boysbandu stoi prawdziwa legenda polskiej sceny – Jacek Stachursky. Wspólnie wystąpili w teledysku pełnym kolorowych warzyw, strojów i oczywiście tańca, jak na boysband przystało. To trzeba zobaczyć!

Kampanię digital wspiera teledysk dostępny na YouTube oraz rozpoczynająca się w marcu aktywacja na TikToku. Ci, którzy na bieżąco będą obserwować influencerów, będą mogli wytańczyć sobie atrakcyjne nagrody.

Kampania będzie widoczna w telewizji oraz w social mediach (szczególnie YT, TikTok).

Zobacz spot z Łowicz Boys:

Zobacz kampanię TV:

Łowicz

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.