Aksamitny balsam odżywczy do rąk z minerałami z Morza Martwego i olejkiem migdałowym APIS Natural Cosmetics

Apis Inspiration - Aksamitny balsam

fot. APIS Natural Cosmetics

Aksamitny balsam odżywczy do rąk z minerałami z Morza Martwego i olejkiem migdałowym wchodzi w skład doskonałej wygładzająco-ujędrniająca serii z minerałami i czarnym błotem z Morza Martwego Dead Sea Mud SPA Inspiration polskiej marki APIS Natural Cosmetics.

Bez wątpienia powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce dbającej o siebie kobiety. Lekki, doskonale wchłaniający się balsam przeznaczony jest dla suchej, zniszczonej skóry dłoni. Zawiera wyjątkową kompozycję składników odżywczych oraz głęboko i długotrwale nawilżających: minerały z Morza Martwego źródło mikro i makroelementów o wysokiej koncentracji wapnia, magnezu, jodu, bromu, potasu i żelaza, olejek migdałowy, ekstrakt z awokado, koenzym Q10 oraz kwas hialuronowy.

Dopracowana i sprawdzona receptura balsamu APIS Natural Cosmetisc spowalnia proces starzenia się skóry dłoni, idealnie ją wygładza i regeneruje, sprawiając, że jest jedwabiście miękka i delikatna w dotyku.

Balsam odżywczy do rąk z minerałami z Morza Martwego i olejkiem migdałowym APIS Natural Cosmetics wystarczy rozprowadzić równomiernie na dłoniach i pozostawić do wchłonięcia, aby po chwili cieszyć się przyjemnością aksamitnego dotyku.

Pojemność: 100 ml
Cena: ok. 14 zł

APIS Natural Cosmetics

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.