Pomysł na pyszny i zdrowy upominek z marką Bakal

Bakal migdały prażone w czekoladzie złote 80 gŚwiąteczny okres zbliża się wielkimi krokami. Wnętrza domów przyozdabiane są bożonarodzeniowymi dodatkami, w kuchni unosi się aromatyczny zapach wypieków, a w radiu słychać mnóstwo nastrojowych utworów, które – wprowadzają w iście magiczny nastrój. Jest to więc najwyższy czas, aby pomyśleć o słodkich upominkach dla bliskich. Delikatne w smaku, prażone migdały oblane czekoladą w złotej lub w srebrnej posypce z linii Bakal Sweet z całą pewnością sprawią wiele radość.

Bakal migdały prażone w czekoladzie srebrne 80 g

Według raportu firmy Deloitte* to właśnie łakocie są jednym z najczęściej wybieranych prezentów dla bliskich. Jak więc znaleźć idealny słodki upominek, który wywoła u nich uśmiech? Warto postawić na bakalie, które są zdrowszą alternatywą dla tradycyjnych słodyczy, a ponadto mają wiele wartości odżywczych. Prażone migdały oblane czekoladą ze złotą lub srebrną posypką kuszą swoim niecodziennym wyglądem i bogactwem smaku. Dodatkowo migdały należą do najzdrowszych produktów na świecie. Dobrze wpływają na pracę serca, łagodzą stres i mają w sobie dużo błonnika. Można je także wykorzystać do dekoracji wypieków i deserów.

Wyjątkowy upominek

Prażone migdały z linii Bakal Sweet oblane pyszną, gęstą czekoladą rozpływają się w ustach. Dostępne są w dwóch wariantach – obtoczone w złotym lub srebrnym, lśniącym pyle. Ich eleganckie opakowanie sprawia, że doskonale sprawdzają się jako upominek dla bliskich, którzy z całą pewnością docenią niepowtarzalność tej słodkiej przekąski.

Migdały w srebrnej oraz złotej posypce dostępne są na stronie: bakalsklep.pl

*Raport Deloitte ,,Zakupy świąteczne 2019”

***
O Bakal:

Bakal to marka, która już od 30 lat dostarcza na polski rynek najlepszej jakości bakalie. Firma została zbudowana na przekonaniu, iż bakalie mają moc wartości i ogrom zastosowań. Dlatego też w swoim portfolio posiada np. bakalie bez konserwantów, przekąski bakaliowe z małą ilością soli, orzeszki oraz migdały w czekoladzie czy suszone daktyle w kakao.

Bakal

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.