Carrefour otworzył Supeco w Skarżysku-Kamiennej

Supeco Skarżysko-KamiennaCarrefour uruchomił dziewiąty już sklep w formacie Supeco. Nowy sklep, będący atrakcyjnym połączeniem dyskontu i hurtowni, został otwarty 29 października w Skarżysku Kamiennej.

Carrefour rozwija strategię omnikanałowości, oferując klientom możliwość zakupów w różnych formatach, od małych osiedlowych sklepów poprzez supermarkety, hipermarkety, sklepy specjalistyczne oraz oraz on-line. W ramach tej strategii, sieć otworzyła 29 października kolejną, dziewiątą już placówkę Supeco, tym razem w Skarżysku-Kamiennej.

Nowy sklep liczy 1100 metrów kwadratowych i oferuje klientom około 4500 produktów. Asortyment sklepu obejmuje zarówno produkty świeże, jak i pakowane, a także kosmetyki, alkohol i chemię domową. Supeco łączy w sobie dwa popularne koncepty: dyskontu i hurtowni, co przekłada się na szeroką ofertę produktów w atrakcyjnych cenach. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, którzy mogą zrobić codzienne zakupy, jak i klientów biznesowych prowadzących działalność gospodarczą w handlu czy gastronomii, którzy mogą dokonać zakupów hurtowych.

Uproszczona aranżacja sklepu nawiązująca do typowych sklepów cash&carry sprawia, że większość towarów jest sprzedawanych na paletach i regałach wysokiego składowania. Jednocześnie klienci mogą również kupić w Supeco produkty świeże z lad tradycyjnych, a także warzywa i owoce.

Nowy sklep Supeco znajduje się przy ul. Marszałka Piłsudskiego 4 w Skarżysku-Kamiennej i otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00-21:00 oraz 10:00-18:00 w niedziele handlowe. Sklep powstał w wyniku rebrandingu istniejącego supermarketu Carrefour, a pracę znalazło w nim 20 osób.

Carrefour Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.