Kolejny SPAR na Podkarpaciu

Spar logo

fot. Spar

Kolejny sklep sieci SPAR został uruchomiony w Pustkowie w województwie podkarpackim. Uroczyste otwarcie placówki połączone z przygotowanymi dla klientów atrakcjami miało miejsce 14 kwietnia.

Właścicielem 150 metrowego sklepu jest pan Czesław Książek, dla którego jest to kolejna inwestycja handlowa, ale pierwsza funkcjonująca pod szyldem SPAR.

– Chcieliśmy rozszerzyć swoją ofertę i uznaliśmy, że SPAR jest dla nas doskonałym partnerem. Poznaliśmy ofertę wielu sieci, ale to SPAR okazał się bezkonkurencyjny.

– mówi Czesław Książek.

Przygotowania do otwarcia trwały kilka tygodni. W tym czasie pracowano nad wizualizacją sklepu zgodną ze standardami sieci i szkoleniem dla pracowników. W nowym sklepie mieszczącym się na Pustków Osiedle 27D klienci będą mogli dokonywać zakupów na stoisku alkoholowym, mięsno – wędliniarskim i nabiałowym oraz codziennie zaopatrywać się w świeże pieczywo.

– W swojej ofercie będziemy też posiadać szeroki asortyment produktów regionalnych, które cieszą się na naszym terenie dużym powodzeniem.

– dodaje Czesław Książek.

Tradycją podczas otwierania nowych placówek są atrakcje przygotowywane dla klientów. W Pustkowie również nie zabrakło degustacji, promocji cenowych i drobnych upominków dla każdego kto 14 kwietnia odwiedził nowy sklep.

SPAR

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.