Nowa flota Kompanii Dystrybucyjnej

ŠKODA SCALAGrupa, w skład której wchodzą firmy Tedi Dystrybucja, MAG Dystrybucja i TANO Dystrybucja, wymienia jednocześnie 135 aut osobowych. Używana dotychczas ŠKODA RAPID zostanie niebawem zastąpiona nowoczesną ŠKODĄ SCALĄ, która miała swoją premierę w tym roku.

Pracownicy Kompanii Dystrybucyjnej otrzymają komfortowe, bezpieczne, wyposażone w automatyczne skrzynie biegów samochody o łącznej wartości 12,5 mln złotych. Rozważane były różne marki, jednak po burzliwych negocjacjach ostatecznie wygrała ŠKODA, reprezentowana przez grupę Polbis Auto (dealera marek ŠKODA, Audi i Volkswagen z Olsztyna), z którym współpraca trwa już od wielu lat.

Część zakupionych samochodów trafi też do programu Premium Store, w którym uczestniczą sklepy – kluczowi partnerzy Kompanii Dystrybucyjnej, spełniający restrykcyjne wymagania z zakresu ekspozycji produktów. W programie bierze udział obecnie 40 partnerów, z których większość za chwilę również przesiądzie się ze ŠKODY FABII do ŠKODY SCALI.

Polbis Auto

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Auto służbowe, Auto w firmie, Flota, Kompania Dystrybucyjna, MAG Dystrybucja, Polbis Auto, Samochód firmowy, Samochód służbowy, Skoda, Skoda Fabia, Skoda Rapid, Skoda Scala, TANO Dystrybucja
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz z kampanią telewizyjną wprowadzającą Nową Klasę A (wideo)

Polski oddział Mercedesa jako pierwszy na świecie wykorzysta aplikację Shazam w kampanii telewizyjnej. Będzie to jednocześnie pierwsze zastosowanie tej aplikacji...

Zamknij