Królewskie Mleczko Waniliowe – nowość od marki Wawel

Królewskie Mleczko Waniliowe WAWEL

Do portfolio marki Wawel dołącza nowy produkt – Królewskie Mleczko Waniliowe. Nowość wyróżnia się nie tylko delikatnym, pysznym smakiem i oryginalnym, eleganckim opakowaniem, ale również najlepszą jakością i czystym składem, który gwarantują tylko Dobre Składniki. W ramach kampanii przygotowano szerokozasięgową kampanię digital, oraz degustacje w sklepach. Dodatkowo, w punktach sprzedaży pojawią się przykuwające uwagę materiały POS.

Grono słodkości marki Wawel wzbogacił właśnie nowy produkt w formie okrągłych, płaskich i puszystych pianek, oblanych ciemną czekoladą Wawel. Tak jak i inne słodycze z portfolio marki, Królewskie Mleczko objęte jest innowacyjnym projektem Dobre Składniki. Nie znajdziemy w nim sztucznych barwników i aromatów, środków konserwujących oraz emulgatora E476. Samo dobro!

Konsumenci mogą już kosztować delikatnych i puszystych pianek o naturalnym i bardzo wyraźnym smaku wanilii. Każda pianka ma oryginalny okrągły kształt. Dodatkowo, pastylki oblane są wyjątkową czekoladą Wawel i sygnowane literą „W” oznaczającą jej najlepszą jakość. Lekkości nowego produktu, oprócz puszystej pianki, dodaje eleganckie pastelowe opakowanie otwierane „szkatułkowo”. Dzięki atrakcyjnym i nowoczesnym motywom zdobniczym oraz aksamitnemu wykończeniu idealnie nadaje się na każdą okazję i wyróżnia się na półce. Co więcej, każda pastylka jest indywidualnie zapakowana w matową owijkę, dzięki czemu łatwo dzielić się produktem z innymi.

Królewskie Mleczko Waniliowe Wawel – to delikatne i puszyste pianki oblane doskonałą ciemną czekoladą. Ich okrągły kształt ułatwia delektowanie się produktem. Dodatkowo, każda z pianek sygnowana jest literą „W” oznaczającą najlepszą jakość czekolady Wawel, bez emulgatora E476. Produkt tylko z Dobrymi Składnikami – bez barwników, sztucznych aromatów i substancji konserwujących. Królewskie Mleczko dostępne jest w eleganckim pastelowym opakowaniu, idealnym na każdą okazję!

Sugerowana cena detaliczna: 16,99 zł

Wawel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.